Kapitan Newcastle United nie będzie zawieszony

Joe89316, wikicommons
Władze angielskiego związku piłkarskiego uchyliły zawieszenie obrońcy Newcastle United, Fabricio Colocciniego – poinformowało "BBC". Argentyńczyk w niedzielnym spotkaniu z Sunderlandem obejrzał czerwoną kartkę za faul w polu karnym na Stevenie Fletcherze.

– Niezależna Komisja Regulacyjna ustaliła, że sędzia Robert Madley popełnił błąd, pokazując czerwoną kartkę obrońcy Newcastle United Fabricio Colocciniem, który powstrzymywał rywala przed strzeleniem gola
– napisano w komunikacie.

33-letni piłkarz został usunięty z boiska w ostatniej minucie pierwszej połowy. Ponadto arbiter podyktował rzut karny dla Sunderlandu. Mecz zakończył się porażką "Srok" 0:3.

W związku z decyzją The Football Association, argentyński stoper będzie mógł zagrać sobotnim spotkaniu ze Stoke. Mecz jedenastej kolejki Premier League odbędzie się na St. James' Park.