Karol Świderski z kolejnym golem w lidze greckiej. Wcześniej jednak zmarnował rzut karny [WIDEO]

PAOK
Autor: Daniel Makarewicz 28 cze 2020 | 20:13
PAOK Saloniki pokonał w derbowym pojedynku Aris 2:0 (2:0). Jednym z głównych bohaterów spotkania był Karol Świderski.
Goście mogli rozpocząć mecz w spektakularny sposób. Już w 3. minucie arbiter podyktował rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Karol Świderski. Polak nie zdołał jednak pokonać bramkarza rywali.
Ekipa gości, która walczy o wicemistrzowski tytuł, nie zraziła się niepowodzeniem i jeszcze przed przerwą zadała dwa zabójcze ciosy. Najpierw na listę strzelców wpisał się Varela, który w 36. minucie pokonał bramkarza Arisu.
Z kolei w doliczonym czasie gry pierwszej połowy winy odkupił Świderski. Napastnik wykorzystał podanie od Biseswara i ze spokojem posłał piłkę do siatki.
Dla Polaka było to 11. trafienie w tym sezonie ligi greckiej. 23-latek przebywał na boisku do 81. minuty.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:0 dla PAOKU-u. Ekipa Świderskiego po dwudziestym zwycięstwie w sezonie plasuje się na drugim miejscu w tabeli. Aris jest natomiast piąty po dziesiątej przegranej w bieżących rozgrywkach.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI