Karol Świderski z kolejnym golem w lidze greckiej. Wcześniej jednak zmarnował rzut karny [WIDEO]

PAOK
PAOK Saloniki pokonał w derbowym pojedynku Aris 2:0 (2:0). Jednym z głównych bohaterów spotkania był Karol Świderski.
Goście mogli rozpocząć mecz w spektakularny sposób. Już w 3. minucie arbiter podyktował rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Karol Świderski. Polak nie zdołał jednak pokonać bramkarza rywali.
Ekipa gości, która walczy o wicemistrzowski tytuł, nie zraziła się niepowodzeniem i jeszcze przed przerwą zadała dwa zabójcze ciosy. Najpierw na listę strzelców wpisał się Varela, który w 36. minucie pokonał bramkarza Arisu.
Z kolei w doliczonym czasie gry pierwszej połowy winy odkupił Świderski. Napastnik wykorzystał podanie od Biseswara i ze spokojem posłał piłkę do siatki.
Dla Polaka było to 11. trafienie w tym sezonie ligi greckiej. 23-latek przebywał na boisku do 81. minuty.
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:0 dla PAOKU-u. Ekipa Świderskiego po dwudziestym zwycięstwie w sezonie plasuje się na drugim miejscu w tabeli. Aris jest natomiast piąty po dziesiątej przegranej w bieżących rozgrywkach.
Daniel Makarewicz28 Jun 2020 · 20:13