Karol Świderski z kolejnym golem w MLS! Strzelił drużynie Wayne'a Rooney'a [WIDEO]

Karol Świderski strzelił gola dla Charlotte FC w meczu z DC United. Jego drużyna wygrała aż 3:0.
Charlotte objęło prowadzenie już w 13. minucie. Zawdzięcza je piłkarzowi rywali - piłkę do własnej siatki wbił Steve Birnbaum.
W 64. minucie wynik podwyższa Świderski. Polak nie miał trudnego zadania. Dopadł do piłki odbitej przez bramkarza DC i kopnął ją do pustej bramki. Był to jego szósty gol w tym sezonie MLS.
Charlotte ustaliło wynik trzy minuty po trafieniu Świderskiego. Na 3:0 strzelił Quinn McNeill.
Świderski grał do 84. minuty. Cały mecz na ławce rezerwowych drużyny z Charlotte spędzili Kamil Jóźwiak i Jan Sobociński.
Drużyna Polaków jest obecnie siódma w konferencji wschodniej MLS. Po 23 meczach ma na koncie 29 punktów.
Marcin Karbowski04 Aug 2022 · 07:36
Źródło: Twitter