Katastrofa Wisły Kraków! Kolejna porażka spadkowicza z Ekstraklasy [WIDEO]

Piotr Matusewicz / press focus
Wisła Kraków pogrąża się w kryzysie. Spadkowicz z Ekstraklasy przegrał na wyjeździe z Chojniczanką 0:1.
Przed meczem Jerzy Brzęczek mówił, że jego drużyna potrzebuje skuteczności, która pomogłaby rozpocząć pozytywną serię. Wiślacy znów jednak marnowali dogodne okazje. Już w 16. minucie szanse miał Angel Rodado, który przez pół boiska biegł na bramkę Chojniczanki, ale przegrał pojedynek sam na sam z Mateuszem Kuchtą.
Chojniczanka pierwszy strzał oddała dopiero w końcówce pierwszej połowy. Zwycięskiego gola zdobyła tuż po przerwie. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Tomasz Mikołajczak.
Wisła po stracie gola miała problem ze stwarzaniem jakichkolwiek sytuacji. W końcówce pomocną dłoń wyciągnął do niej Mateusz Bartosiak, który wyleciał z boiska po dwóch żółtych kartkach. Drugą otrzymał za odkopnięcie piłki. Goście nie potrafili jednak wykorzystać gry w przewadze.
Dla Wisły to już piąty z rzędu mecz bez zwycięstwo. Drużyna Jerzego Brzęczka ostatni raz wygrała jeszcze w sierpniu ze Skrą Częstochowa. Potem przegrała z Chrobrym, Puszczą, Stalą i zremisowała z Ruchem.
Marcin Karbowski30 Sep 2022 · 22:28