Kibic krzyknął do Ronaldo, że Messi jest lepszy. Tak zareagował Portugalczyk [WIDEO]

Cristiano Ronaldo ciągle musi mierzyć się z prowokacyjnym zachowaniem kibiców. Portugalczyk kolejne docinki usłyszał w przerwie meczu Al-Nassr - Al-Batina.
Od lat trwa debata w sprawie tego, kto z duetu Leo Messi - Cristiano Ronaldo jest lepszy. Dyskusja często przenosiła się na stadiony. Szczególnie dotykała Portugalczyka, który był prowokowany okrzykami na cześć swojego wielkiego rywala.
37-latka takie zaczepki spotykają także po transferze do Al-Nassr. W przerwie ostatniego meczu, gdy zespół Al-Batina prowadził 1:0, jeden z młodych kibiców wykrzyczał do Ronaldo, że Messi jest od niego lepszy.
Ronaldo nie dał się sprowokować. Zignorował kibica. Jedyne komentarze, jak twierdzi "Daily Mail", wygłosił na temat przebiegu gry. - Łatwy mecz, k***a, łatwy mecz - miał mówić słynny piłkarz.
Ostatecznie Al-Nassr wygrało 3:1. Słynny Portugalczyk nie miał w tym zwycięstwie bramkowego udziału. Gole dla jego drużyny strzelili Abdulrahman Ghareeb, Mohammed Al-Fatil i Mohammed Maran.
Ronaldo w sześciu ligowych meczach w Arabii Saudyjskiej strzelił osiem goli i zaliczył dwie asysty. Al-Nassr jest liderem tabeli.
Marcin Karbowski05 Mar 2023 · 13:37
Źródło: Daily Mail