Kibice pokazali swoje niezadowolenie, chuligani przerwali mecz. "Grobowa" oprawa i skandaliczne zakończenie sezonu w Poznaniu [VIDEO]

YouTube
Kibice Lecha Poznań przygotowali specjalną oprawę na mecz z Legią Warszawa w ostatniej kolejce tego sezonu Ekstraklasy. Za to chuligani "Kolejorza" swoje emocje wyrazili w skandaliczny sposób.
Piłkarze Lecha w bieżących rozgrywkach prezentują się poniżej oczekiwań. Kolejne porażki pogrzebały szanse na mistrzowski tytuł. Taka sytuacja nie podoba się kibicom "Kolejorza", którzy dali o tym znać, prezentując specjalną oprawę.
"Grobowa atmosfera. Seryjnie pogrzebane marzenia" - taki napis kibice Lecha umieścili na swojej oprawie. W sieci od razu pojawiły się komentarze, że jest to najgorszy możliwy sposób na motywowanie zawodników.

Gdy w drugiej połowie piłkarze Legii zdobyli bramkę na 2:0, chuligani wzięli sprawy w swoje ręce. Na boisko poleciały race, chwilę później na boisku pojawili się chuligani, a piłkarze obu drużyn szybko zbiegli do szatni. Natychmiast na placu gry pojawiła się policja. Kilkuset funkcjonariuszy zablokowało drogę chuliganom, którzy uciekli na trybuny.
Mecz został przerwany, a sędzia podjął decyzję, że spotkanie nie zostanie dokończone.
Źródło: własne/twitter