Kibice nie mogą oglądać meczu Ekstraklasy. Problemy techniczne Canal+Sport [AKTUALIZACJA]

Mateusz Porzucek PressFocus
O 18:00 rozpoczął się mecz Puszcza Niepołomice - Śląsk Wrocław. Zmagania nie są jednak dostępne w polskiej telewizji.
Głównym nadawcą rozgrywek Ekstraklasy jest stacja "Canal+Sport". 15 września doszło jednak do poważnej usterki technicznej, która wpłynęła na transmisje spotkań.
Pierwszym meczem po zakończeniu przerwy reprezentacyjnej jest spotkanie Puszczy Niepołomice ze Śląskiem Wrocław. Starcie nie jest jednak dostępne na żadnym z kanałów ani w aplikacji mobilnej.
W momencie pisania tekstu (18:23) zawodnicy spędzili na murawie ponad 20 minut, a beniaminek strzelił otwierającego gola. "Canal+" nadal jednak nie uporał się ze swoimi problemami.
- Walczymy o jak najszybszy powrót emisji kanałów. Przepraszamy za utrudnienia - przekazano w mediach społecznościowych.
AKUTALIZACJA 18:26
"Canal+Sport" przekazał, że spotkanie jest dostępne na kanale "Canal+Sport3". Wielu klientów zgłosiło jednak, że transmisja nadal nie została poprawnie uruchomiona. Nam również nie udało się włączyć spotkania Puszczy ze Śląskiem.
AKTUALIZACJA 18:50
Mecz jest dostępny w telewizji satelitarnej. "Canal+Online" częściowo nadal zmaga się z problemami technicznymi.
Hubert Kowalczyk15 Sep 2023 · 18:26
Źródło: Canal+Sport