Kilka miesięcy przerwy Winiarskiego

14 sty 2016 | 19:00 0
Kilka miesięcy przerwy Winiarskiego
Michał Winiarski nie mógł pomóc zespołowi w rywalizacji z Indykpolem AZS Olsztyn. Kilka dni temu przyjmującemu PGE Skry odnowił się uraz pleców, którego nabawił się jeszcze w okresie przygotowawczym do obecnego sezonu - czytamy na oficjalnej stronie bełchatowskiego klubu.

Wielokrotny reprezentant Polski zmagał się z problemami zdrowotnymi od turnieju London Legacy Volleyball Cup w Londynie. Po kilku konsultacjach lekarskich i okresie rehabilitacji wydawało się, że nasz gracz najgorsze ma już za sobą. Winiarski powrócił na boisko pod koniec listopada i do końca minionego roku był ważnym ogniwem naszego zespołu. Pokazał wtedy, jak bardzo chce pomóc drużynie w osiągnięciu jak najlepszych wyników sportowych. Niestety w ostatnim czasie kłopoty z plecami powróciły i przyjmujący ponownie został wykluczony z gry.

Po powtórnych konsultacjach medycznych, wspólną decyzją Winiarskiego i Zarządu Klubu, zdecydowano, że nasz siatkarz podda się operacji, która zostanie przeprowadzona w przyszłym tygodniu. Zdaniem lekarzy szybki termin wykonania zabiegu i odpowiednia rehabilitacja, umożliwią kontuzjowanemu siatkarzowi wznowienie treningów po około trzymiesięcznej rekonwalescencji. 
Źródło: Skra Bełchatów
Komentarze
{{comment.created_datetime}}
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Ranking

Promocje bukmacherskie

Bonus 350 PLN dla nowych graczy u najpopularniejszego bukmachera w Polsce
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Wpisz kod 'meczyki' i wpłać min. 100zł, a poza bonusem 100% do 600zł, otrzymasz też dodatkowych 50zł na start!
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Do góry News Tabela Zawodnicy Dyskusja