Klęska Bayernu Monachium w Hoffenheim! Wejście Lewandowskiego nie uratowało mistrzów Niemiec [WIDEO]

Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Bayern Monachium zaliczył pierwszą porażkę w nowym sezonie Bundesligi. Mistrzowie Niemiec przegrali na wyjeździe z Hoffenheim 1:4.
Flick dokonał kilku zmian w składzie Bayernu. Mecz na ławce rezerwowych zaczęli m.in. Lewandowski i Goretzka. Miejsce Polaka na szpicy zajął Zirkzee.
Hoffenheim objęło prowadzenie już w 16. minucie. Bicakcić po rzucie rożnym wbił piłkę głową do bramki.
Osiem minut później było już 2:0. Dabbur przejął piłkę po niefortunnej interwencji Pavarda, popędził na bramkę i podcinką przerzucił ją nad Neuerem.
Bayern złapał kontakt z rywalem w 36. minucie. Mueller wyłożył piłkę Kimmichowi, ten przygotował sobie ją do uderzenia i skierował pod poprzeczkę.
Gra Bayernu się nie układała, więc Lewandowski i Goretzka nie mogli odpoczywać. Obaj pojawili się na boisku w 57. minucie, ale ich wejście niewiele dało. W 77. minucie kolejny cios wyprowadziło Hoffenheim. Gospodarze kilkoma podaniami przedostali się spod własnej bramki w pole karne Bayernu. Tam świetnie zachował się Kramarić, który precyzyjnym uderzeniem trafił do siatki.
Hoffenheim ustaliło wynik w doliczonym czasie gry. Neuer sfaulował Bebou w polu karnym, a jedenastkę na gola potężnym strzałem zamienił Kramarić.
Marcin Karbowski27 Sep 2020 · 17:25