Juventus upokorzony w Lidze Mistrzów! Maccabi Hajfa wypunktowało drużynę Szczęsnego i Milika [WIDEO]

Pawel Andrachiewicz / PressFocus
Juventus zaliczył kolejną bolesną porażkę na przestrzeni kilku dni. Tym razem drużyna z Turynu przegrała w Lidze Mistrzów z Maccabi Hajfa 0:2.
Juventus w tym sezonie gra grubo poniżej oczekiwań - plasuje się w środku tabeli Serie A, w której w miniony weekend przegrał z Milanem. Duże problemy ma też w Lidze Mistrzów.
Rewanżowy mecz z Maccabi zaczął się fatalnie dla Juventusu. Maccabi strzeliło gola już w 7. minucie. Po wrzutce w pole karne piłkę plecami w kierunku bramki skierował Omer Atzili. Mimo dość nietypowego uderzenia piłki nie zdołał zatrzymać Wojciech Szczęsny. Polak dość nieporadnie zbierał się do interwencji.
Juventus w pierwszej połowie grał bardzo słabo. Krótko przed przerwą dostał kolejny cios. Po szybkim ataku Atzili kropnął pod poprzeczkę.
Juventus krótko przed przerwą mógł złapać kontakt, ale w kapitalnej okazji piłki do bramki nie zdołał skierować Arkadiusz Milik.
Goście w drugiej połowie atakowali. Im bliżej było końca meczu, tym częściej gościli pod polem karnym Maccabi. Nie zdołali jednak strzelić choćby jednego gola.
Juventus po czterech kolejkach jest w fatalnej sytuacji. Zdobył dotąd tylko trzy punkty, a przed sobą mecze z Benficą i PSG. Poważnie grozi mu odpadnięcie już po fazie grupowej.