Klęska Manchesteru United! Everton rozgromił "Czerwone Diabły" dzięki pięknym golom [WIDEO]

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Everton FC rozbił u siebie Manchester United 4:0 (2:0) w pierwszym niedzielnym meczu 35. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Goodison Park prowadzenie ekipie z Liverpoolu zapewnił po niespełna kwadransie gry efektownym uderzeniem "nożycami" z kilku metrów Brazylijczyk Richarlison.
Siedemnaście minut przed przerwą skutecznie przymierzył z dystansu Islandczyk Gylfi Sigurdsson, a jedenaście minut po zmianie stron kapitalnym wolejem zza linii pola karnego podwyższył Francuz Lucas Digne.
"Czerwone Diabły" dobił jeszcze osiem minut później Theo Walcott, wykorzystując sytuację sam na sam po zagraniu Sigurdssona.
"The Toffees" po czwartym zwycięstwie w pięciu ostatnich spotkaniach, a zarazem czternastym w sezonie, awansowali na siódme miejsce w tabeli. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera doznali natomiast trzeciej z rzędu wyjazdowej ligowej porażki i pozostaną na szóstej lokacie w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek21 Apr 2019 · 16:26