Klęska Manchesteru United w Premier League! "Czerwone Diabły" przegrały z Evertonem [WIDEO]

Manchester United znów zawiódł w Premier League. Podopieczni Ralfa Rangnicka przegrali 0:1 z Evertonem.
Pierwszy strzał w tym meczu oddał Marcus Rashford. Jordan Pickford wyciągnął się jak struna, aby obronić uderzenie kolegi z reprezentacji Anglii.
W 27. minucie to Everton wyszedł na prowadzenie. Anthony Gordon oddał strzał, piłka odbiła się od Harry'ego Maguire'a i kompletnie zmyliła Davida de Geę.
Już w 37. minucie Paul Pogba zmienił Freda. Do przerwy Manchester United przegrywał jednym golem. Przyjezdnym z Old Trafford kompletnie nie układa się gra.
Na początku drugiej połowy Rashford stanął przed szansą na doprowadzenie do remisu. Anglik jednak nie wykorzystał podania Bruno Fernandesa.
W 64. minucie Rashford i Nemanja Matić został zdjęty z boiska. Rangnick posłał w bój Anthony'ego Elangę i Juana Matę. Dla Hiszpana były to pierwsze minuty w tym sezonie Premier League.
Na kwadrans przed końcem spotkania Gordon domagał się odgwizdania rzutu karnego. Arbiter uznał jednak, że młody zawodnik Evertonu nie był faulowany przez Alexa Tellesa. W doliczonym czasie gry Pickford instynktownie obronił uderzenie Cristiano Ronaldo.
Manchester ostatecznie przegrał 0:1. Dla Evertonu było to dopiero trzecie ligowe zwycięstwo w tym roku. "The Toffees" zajmują obecnie siedemnastą lokatę w tabeli. Manchester jest siódmy.
Adam Kłos09 Apr 2022 · 15:22