Klich strzelił gola i... skopiował "cieszynkę" Rooney'a. Polak zrobił furorę swoim zachowaniem [WIDEO]

Mateusz Klich strzelił kolejnego gola w MLS. "Cieszynka" polskiego pomocnika stała się hitem internetu.
DC United w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu rozbiło Los Angeles Galaxy 3:0. Gospodarze do zdobycia trzech goli potrzebowali nie potrzebowali nawet kwadransa - trafiali między 71. a 80. minutą.
Prowadzenie DC United dał Christian Benteke. Dwie minuty poźniej Belg asystował przy trafieniu Cristiana Danjome. Klich ustalił wynik w 80. minucie. Z bliska wstrzelił piłkę do siatki. Był to drugi gol Polaka w MLS.
Uwagę obserwatorów zwróciło nie tylko trafienie Klicha, ale też sposób, w jaki się z niego cieszył. Polski pomocnik skopiował "cieszynkę" Wayne'a Rooney'a z meczu z Tottenhamem w 2015 roku. DC United zestawiło nawet ze sobą obie sceny.
Drużyna Klicha i Rooneya zajmuje szóste miejsce w Konferencji Wschodniej MLS. W czternastu meczach zdobyła 19 punktów.
Marcin Karbowski21 May 2023 · 10:14
Źródło: Twitter