Mateusz Klich ciągle w świetnej formie! Kolejny gol Polaka [VIDEO]

Tomasz Bidermann / shutterstock.com
Mateusz Klich jest w znakomitej formie na starcie sezonu. Polak strzelił gola dla Leeds United w wyjazdowym meczu z Norwich City. Jego drużyna wygrała 3:0.
Klich otworzył wynik meczu w 21. minucie. Polski pomocnik po szybkim ataku swojej drużyny przejął piłkę w polu karnym Norwich i precyzyjnym strzałem z powietrza umieścił ją w bramce.
Pięć minut później Leeds podwyższyło prowadzenie - na listę strzelców wpisał się Ezgjan Alioski. W drugiej połowie wynik ustalił Pablo Hernandez.
Klich od początku sezonu ma pewne miejsce w składzie drużyny Marcelo Bielsy. 28-latek wychodził w pierwszym składzie Leeds we wszystkich pięciu ligowych ligowych meczach. Strzelił w nich trzy gole i zaliczył jedną asystę. Dzięki dobrej grze ma duże szansę na powołanie do reprezentacji Polski na spotkania z Włochami i Irlandią.
Kamil Kaczmarek25 Aug 2018 · 17:13