Klich znów błysnął w meczu Leeds. Świetna asysta Polaka [WIDEO]

Marcin Kadziołka / shutterstock.com
W 16. kolejce Chamipionship Wigan Athletic przegrało u siebie z Leeds United 1:2. Asystę przy pierwszym golu dla przyjezdnych zaliczył Mateusz Klich
Mecz lepiej zaczęło Wigan, które już w 6. minucie objęło prowadzenie po precyzyjnym strzale Reece'a Jamesa z rzutu wolnego.
Na odpowiedź Leeds nie trzeba było czekać. Po składnej akcji Klich wykorzystał wolną przestrzeń w polu karnym, dograł piłkę do Pablo Hernandeza, a ten umieścił ją w bramce.
Na początku drugiej połowy zwycięskie trafienie dla gości zaliczył Kemar Roofe. W tabeli Championship Leeds awansowało na pierwsze miejsce z dorobkiem 30 punktów, taki sam bilans ma drugie Norwich City. Natomiast Wigan Athletic jest na szesnastej pozycji, mając na koncie 20 punktów.
Reprezentant Polski na boisku przebywał na boisku do 90. minuty, kiedy zmienił go Jamie Shackleton. Klich od początku rozgrywek ma pewne miejsce w drużynie Marcelo Bielsy. Mecz z Wigan jest jego szesnastym występem w tym sezonie Championship. Ma w dorobku po pięć goli i asyst.
Kamil Kaczmarek04 Nov 2018 · 14:54