Drużyny z MLS pytają o reprezentanta Polski. Doświadczony piłkarz może zmienić klub przed MŚ [NASZ NEWS]

Drużyny z MLS pytają o reprezentanta Polski. Doświadczony piłkarz może zmienić klub przed MŚ [NASZ NEWS]
Marcin Bulanda / PressFocus
Autor: Kamil Kobielski 12 Maj 2022 | 16:25
Kamil Grosicki błyszczy w Pogoni Szczecin. Według źródeł Tomasza Włodarczyka dobra forma zawodnika jest zauważalna przez kluby z MLS, które wyrażają zainteresowanie reprezentantem Polski. O tym mogliśmy usłyszeć w programie "Okno Transferowe", który pokazywaliśmy na naszym kanale Youtube.
Kamil Grosicki w 24 spotkaniach PKO BP Ekstraklasy strzelił dziewięć goli i zanotował sześć asyst. Dzięki świetnej formie skrzydłowy jest wyróżniany - wcześniej otrzymał powołanie na marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski, a teraz został nominowany do miana najlepszego pomocnika i najlepszego piłkarza tego sezonu PKO BP Ekstraklasy.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jak się okazuje, Grosicki jest na celowniku klubów MLS, o czym poinformował Tomasz Włodarczyk w "Oknie Transferowym".
- Kluby MLS pytają o Kamila Grosickiego. Pytanie, czy ewentualnie to będzie transfer latem, czy w przypadku tamtej ligi zimą. Też pamiętajmy, że Pogoń ma opcję przedłużenia z nim umowę o rok, więc wyobrażam sobie, że za chwilę trzeba będzie zacząć z nim rozmawiać - powiedział.
- Jeżeli jeszcze gdzieś ma dostać dobry kontrakt, to jest to ostatni gwizdek. Dochodziły mnie głosy, że sondowano, żeby umieścić go w Interze Miami, w klubie Davida Beckhama. Ale to chyba na tę chwilę jest nierealny kierunek. Jak już, to inny klub w MLS - dodał.
- Też bym się nie podpalał. Na razie kończy sezon w i kwestia rozmów, co Pogoń będzie chciała z nim zrobić - podsumował.
Cytowany fragment od [1:08:25]:
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: własne

Dyskusja 8