Kolejna porażka Legii Warszawa w Lidze Europy. Mistrzowie Polski wypunktowani przez Leicester City [WIDEO]

Wojciech Dobrzynski / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 25 lis 2021 | 22:52
Piłkarze Leicester City pokonali Legię Warszawa w meczu fazy grupowej Ligi Europy. Spotkanie na King Power Stadium zakończyło się wynikiem 3:1 (3:1)
Początek meczu nie był udany dla "Wojskowych". Już w 11. minucie stracili gola. Fatalna strata Emrelego w środku pola dała okazję do wyprowadzenia ataku gospodarzom. Ci w dość szczęśliwych okolicznościach dostarczyli piłkę do Daki, a ten wpisał się na listę strzelców.
W 21. minucie mistrzowie Polski otrzymali kolejny cios. Maddison zakręcił obrońcami Legii i mocnym strzałem z dziesięciu metrów pokonał Misztę.
Zapowiadało się na pogrom, ale do mistrzów Polski uśmiechnęło się szczęście. Ręką we własnym polu karnym zagrał Ndidi i sędzia wskazał na wapno. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Emreli, ale nie zdołał pokonać Schmeichela. Z pomocą przyszedł jednak Mladenović, który dobił futbolówkę.
Piłkarze Legii złapali wiatr w żagle i przez kilka chwil wydawało się, że mogą pokusić się o niespodziankę. W 33. minucie ich nadzieje zostały jednak rozwiane. Miszta nie popisał się przy wyjściu do dośrodkowania, a Ndidi głową skierował piłkę do siatki.
W drugiej połowie podopieczni Brendana Rodgersa wyraźnie oszczędzali siły. W pełni jednak kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Piłkarzom Legii nie dali rozwinąć skrzydeł.
Ostatecznie druga połowa nie przyniosła zmiany rezultatu. Gospodarze w pełni zasłużenie zainkasowali trzy punkty.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 39

0
No to legła jeszcze jeden wpierdziel i można zacząć przygotowania do nowego sezonu w nowej lidze :)
25 lis 23:12
0
Won mi z Polski! Wy wszyscy którzy nie kibicujecie Polskim klubom w Europie won z Polski! Nie jesteście Polakami!
26 lis 02:51
0
Przegrywy takie polskie że hoho
Legia z taką ilością szrotu, który ma w swojej kadrze powinna otworzyć Złomowisko przy Łazienkowskiej.
Totalna padaka, żadnej ambicji, kompletne nic.
Niech spadają z LE i z Ekstraklasy do I ligi, i dalej oby jak najniżej.
25 lis 23:04
0
Wynik chyba nikogo nie zaskakuje, ale to klękanie jest coraz dziwniejsze, otóż sędzia gwiżdże na rozpoczęcie meczu, legia zaczyna, po czym lewaki klękają i sędzia przerywa mecz, to pokazuje, że to klękanie ma większą moc sprawczą niż gwizdek sędziego. Skoro klękanie doprowadziło do takiego absurdu, że aż się mecz cofa, to może jak jedna drużyna będzie przeprowadzać akcje, to druga sobie klęknie, a co za tym idzie akcja będzie cofnięta, a zagrożenie golem zażegnane. Wiem, to absurd, ale tego mnie dzisiejszy mecz nauczył. W ogóle to rozumiem, że jak ktoś chce sobie kleknąć, to niech to robi, w końcu to on robi z siebie głupka, ale dlaczego tego nie zrobi przed meczem, tylko w trakcie? Między wyjściem na boisko, a pierwszym gwizdkiem jest całkiem sporo czasu na różne pierdoły, to dobry czas by sobie klęknąć, a nie po rozpoczęciu meczu...
25 lis 22:54
0
ale bydło było na trybunach w sektorze gości, średnia IQ równa pkt legii w lidze
0
To teraz mozna sie skupic na walce o utrzymanie XD.
25 lis 23:01
0
Antyrasizm4 - patrz na tego lidera grupy :-D Jednak pierwszy skład Lester to już inna bajka niż ten w Warszawie. Krótko podsumujmy: ze Spartakiem fuks w ostatnich minutach po kontrze i uprzednim murowaniu. Z Lester także fuks vs drugi garnitur , przy ultradefensywnej grze. Teraz wszyscy pokazali, że to koniec eksperymentów i Spartak pewnie też rozjedzie Legię na kiblowskiej. Na wiosnę zostanie puchar sołtysa :)