Tak Legia Warszawa straciła pierwszą bramkę w meczu z Leicester City. "Reakcja skandaliczna" [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 25 lis 2021 | 21:25
Piłkarze Leicester City już w 11. minucie gry zdobyli gola w meczu z Legią Warszawa. W tej sytuacji fatalnie zachował się Mahir Emreli.
Piłkarze Legii Warszawa do pojedynku z Leicester City z nadziejami na przełamanie fatalnej serii. Ich nadzieje na sprawienie sensacji na King Power Stadium szybko zostały rozwiane.
Już w 11. minucie ekipa "Lisów" objęła prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Patson Daka. 23-latek w przypadkowy sposób dostał piłkę w polu karnym i w sytuacji sam na sam pokonał bezradnego Misztę.
Nie da się ukryć, że defensywa "Wojskowych" zachowała się wyjątkowo biernie. Największe pretensje można mieć jednak do Mahira Emrelego. Napastnik chwilę przed golem dla Leicester zanotował prostą stratę w środku pola i nie kwapił się, by ruszyć za rywalem. Efekt był opłakany.
- Obrona Legii dziurawa jak ser szwajcarski? Nowe, nie znałem - ocenił Grzegorz Garbacik z tygodnika "Piłka Nożna".
- Gołębiewski wściekły na Emrelego. Od jego straty wszystko się zaczęło. Reakcja, a raczej jej brak, po stracie skandaliczna. Szybko poszło - dodał Konrad Ferszter ze "Sport.pl".
Mecz zakończył się wynikiem 3:1. Tutaj przeczytasz więcej na temat przebiegu spotkania.
Źródło: twitter/własne

Grupa C - Liga Europy

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 12

25 lis 21:54
0
Jak to było? TOP Transfery, Lider LE po 2 kolejkach, puchary na wiosne i Mistrz Polski 22? Wszystko składa się w całość :-D