Kolejne El Clasico dla FC Barcelony! Kibice Realu Madryt wygwizdali Garetha Bale'a! [WIDEO]

Photo Works / Shutterstock.com
FC Barcelona pokonała Real Madryt 1:0 (1:0) w ligowym Klasyku na Santiago Bernabeu. Jedynego gola zdobył Ivan Rakitić.
TUTAJ przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Obie drużyny stworzyły sobie okazje do strzelenia gola - najpierw szansę zmarnował Lionel Messi, a później Gerard Pique ofiarnie zablokował strzał Luki Modricia.
Kilka minut później precyzji nie zabrakło Ivanowi Rakiticiowi. Chorwat pewnie wykończył sytuację sam na sam.
Tuż przed końcem I połowy doszło do starcia Sergio Ramosa z Lionelem Messim. Sędzia nie zdecydował się jednak na zastosowanie kary indywidualnej.
W drugiej połowie znów widzieliśmy ataki obu drużyn. "Królewscy" ruszyli do przodu, co sprawiło, że goście mieli więcej miejsca na kontry.
Ostatecznie jednak nie widzieliśmy kolejnych bramek. Obie drużyny nie wykorzystały swoich szans. Totalnie bezproduktywny był Gareth Bale, którego podczas zmiany pożegnały gwizdy ze strony kibiców Realu Madryt.