Kolejny błysk Sebastiana Szymańskiego! Asysta reprezentanta Polski w meczu Fenerbahce [WIDEO]

Screen z X
Sebastian Szymański w tureckim Fenerbahce odnalazł się po prostu idealnie. W niedzielę Polak znów błysnął, asystując przy jednym z trafień Dusana Tadicia.
Reprezentant naszego kraju minionego lata przeniósł się do Turcji. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Szymański w nowym klubie spisuje się znakomicie.
W niedzielę ekipa ze Stambułu mierzyła się na własnym boisku z Karagumruk. Pierwsza część spotkania miała mocno niespodziewany przebieg.
Do przerwy to goście prowadzili bowiem 1:0 po bramce Kelesa. Fenerbahce dopiero w drugich 45 minutach ruszyło do odrabiania strat z pierwszej połowy.
Kibice gospodarzy nie musieli jednak długo czekać na zmianę rezultatu. W 48. minucie ekipa ze Stambułu zyskała rzut karny, którego na gola zamienił Dusan Tadić.
Dziesięć minut później były zawodnik Ajaksu Amsterdam skompletował dublet. Tym razem spory wpływ na całą akcję miał Sebastian Szymański.
Reprezentant Polski bardzo dobrze znalazł się z prawej strony pola karnego i precyzyjnym podaniem obsłużył Tadicia. Temu ostatniemu pozostało już tylko skierowanie piłki do praktycznie pustej bramki.
Dla Szymańskiego była to już ósma asysta w tym sezonie. Polak ma także na koncie dziewięć goli. Ostatecznie wynik już się nie zmienił. Fenerbahce wygrało całe spotkanie 2:1.
Maciej Pietrasik26 Nov 2023 · 18:46