Dublet Kamila Grosickiego! Wspaniała forma reprezentanta Polski! [WIDEO]

hullcitytigers.com
Hull City wygrało z FC Reading 3:1 w ligowym meczu Championship. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Kamil Grosicki.
Mecz lepiej rozpoczęli goście. W 16. minucie objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Baker, a asystował mu Ejaria.
Gospodarze próbowali wyrównać, ale przed przerwą nie zobaczyliśmy kolejnych goli. Udało im się jednak wyrównać kilka minut po powrocie z szatni.
W 53. minucie wyrównującego gola strzelił Kamil Grosicki. Polski skrzydłowy wykorzystał podanie Campbella.
Kilkanaście minut później Pugh dał prowadzenie gospodarzom, a po kilku kolejnych chwilach było już 3:1 dla Hull - drugiego gola zdobył Grosicki.
W ostatnich tygodniach polski skrzydłowy imponuje formą w ligowych występach. Łącznie zdobył w nich 9 goli i zaliczył 12 asyst.