Kolejny gol Kamila Wilczka. Porażka Broendby w prestiżowym meczu [WIDEO]

YouTube
W niedzielnym meczu 18. kolejki duńskiej ekstraklasy Brondby IF przegrał na wyjeździe w z FC Kopenhaga 1:2. Bramkę dla gości zdobył Kamil Wilczek.
Polski napastnik otworzył wynik już w szóstej minucie spotkania. Najlepszy snajper przyjezdnych skutecznie uderzył głową po dośrodkowaniu z lewej strony.
Gospodarze odpowiedzieli przed upływem pół godziny gry. Do remisu doprowadził Viktor Fischer. Ten sam zawodnik zapewnił swojej drużynie triumf w 90. minucie meczu.
FC Kopenhaga zajmuje drugie miejsce w tabeli ze zdobytymi 40 punktami. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z FC Nordsjaelland.
Natomiast zespół Brondby plasuje się na trzeciej pozycji i ma 31 "oczek" na swoim koncie. Jego kolejnym rywalem będzie liderujący FC Midtjylland.
Marcin Karbowski01 Dec 2019 · 13:50