Dublet Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze! Kolejny znakomity występ snajpera Bayernu Monachium [WIDEO]

Dublet Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze! Kolejny znakomity występ snajpera Bayernu [WIDEO]
Robert Lewandowski kontynuuje znakomitą formę strzelecką. 33-latek dwukrotnie trafił do siatki w spotkaniu z Unionem Berlin.
Jeszcze kilka dni temu występ "Lewego" w tym meczu stał pod sporym znakiem zapytania. Na jednym z treningów napastnik doznał urazu, który jednak w ostatecznym rozrachunku nie okazał się poważny.
Dziś Lewandowski wyszedł na murawę Allianz Areny w pierwszym składzie. W 45. minucie snajper zdobył bramkę, wykorzystując rzut karny. Był to gol na 3:0 dla Bayernu. Wcześniej do siatki trafili Kingsley Coman i Tanguy Nianzou.
Po przerwie "Lewy" skompletował dublet. Polak wykorzystał asystę Jamala Musiali.
Dla Lewandowskiego był to już 31. gol w tym sezonie ligowym. Drugim najskuteczniejszym graczem w Bundeslidze jest Patrik Schick z dorobkiem 20 trafień.
Obrońcy Unionu nie będą miło wspominać starć z polskim napastnikiem. Lewandowski zdobył siódmą bramkę w swoim piątym meczu z berlińczykami.
Dodatkowo "Lewy" w trzecim meczu z rzędu wpisał się na listę strzelców. Przed tygodniem pokonał bramkarza Hoffenheimu, jeszcze wcześniej skompletował hat-tricka w rywalizacji z RB Salzburg.