Kolejny mecz Kamila Grabary. Porażka Aarhus

Youtube
Aarhus Gymnastikforening uległ u siebie Odense Boldklub 1:2 (0:0) w poniedziałkowym meczu 25. kolejki rozgrywek duńskiej Superligi.
Na Ceres Park całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Kamil Grabara. Zespół z Jutlandii objął prowadzenie trzy minuty po przerwie, kiedy to sytuację sam na sam wykorzystał Kasper Lunding Jakobsen.
Dwadzieścia minut później wyrównał jednak Bashkim Kadrii, kierując piłkę do pustej bramki po nieporozumieniu defensywy gospodarzy. Jedenaście minut przed końcem Grabarę zaskoczył jeszcze uderzeniem głową po koźle Jacob Barrett Laursen.
Drużyna z Fionii po czwartej wygranej z rzędu umocniła się na trzecim miejscu w tabeli. Zespół z Jutlandii natomiast doznał ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na dziewiątej lokacie w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński11 Mar 2019 · 20:57