Kolejny piłkarz odrzucił ofertę Manchesteru United. Niebywałe. "Angielski talent wybrał Crystal Palace"

Kolejny piłkarz odrzucił ofertę Manchesteru United. Niebywałe. "Angielski talent wybrał Crystal Palace"
kivnl / shutterstock.com
Autor: Hubert Kowalczyk 22 cze 2022 | 20:35
Kolejny piłkarz odrzucił ofertę Manchesteru United. Fabrizio Romano donosi, że do ekipy "Czerwonych Diabłów" nie dołączy Malcolm Ebiowei. Młody talent wybrał inny klub z Premier League.
Manchester United chce tego lata przeprowadzić prawdziwą rewolucję. "Czerwone Diabły" mają jednak problem z przekonaniem nowych zawodników. Przykładem na to Malcolm Ebiowei.
Dalsza część tekstu pod wideo
Fabrizio Romano donosi, że młody piłkarz odrzucił ofertę z klubu z Old Trafford. Skrzydłowy zdecydował się na dołączenie do Crystal Palace.
Według informacji włoskiego dziennikarza, Anglik przeszedł już testy medyczne, które potwierdzają jego przenosiny do ekipy "Orłów". Z londyńskim klubem Ebiowei zwiąże się pięcioletnim kontraktem.
Decyzja 18-letniego zawodnika nie jest pierwszą porażką Manchesteru United podczas letniego okienka transferowego. "Czerwone Diabły" interesują się rozmaitymi zawodnikami, lecz na ten moment żaden z nich nie zawitał na Old Trafford.
Malcolm Ebiowei jest uznawany za wielki talent na Wyspach. W poprzednim sezonie Anglik przebił się do pierwszej drużyny Derby County - otrzymał szansę w 17 spotkaniach, zdobył jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty.
W kontrakcie, który skrzydłowy podpisał z "Baranami", istniała klauzula, która umożliwiała mu bezproblemową zmianę klubu w razie spadku ekipy Wayne'a Rooneya.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Fabrizio Romano