Parodia futbolu w wykonaniu Manchesteru United. Błędy de Gei podstawą klęski "Czerwonych Diabłów" [WIDEO]

Screen Twitter
David de Gea nie może zaliczyć początku bieżącego sezonu Premier League do udanych. Hiszpan popełnił fatalne błędy w starciu z Brentford.
W drugiej kolejce Premier League David de Gea ponownie znalazł się w pierwszym składzie Manchesteru United. Tym razem doświadczony bramkarz wybiegł na boisko w spotkaniu z Brentford.
Hiszpan został wystawiony na próbę już w 9. minucie spotkania. Z dystansu uderzył Josh Dasilva, którego lekki strzał przemknął pod ręką 31-latka.
Niedługo później sytuacja Manchesteru United stała się jeszcze bardziej skomplikowana. W 18. minucie prowadzenie Brentford podwyższył Mathias Jensen, który wykorzystał fatalne wznowienie gry przed ekipę "Czerwonych Diabłów".
AKTUALIZACJA 19:16
Powyższe trafienia były dopiero początkiem klęski Manchesteru United. W 30. minucie gola na 3:0 strzelił Ben Mee. Rosły defensor nie miał najmniejszych problemów, by wygrać starcie główkowe z Lisandro Martinezem. Nowy obrońca "Czerwonych Diabłów" mierzy 176 cm wzrostu.
Wynik pierwszej połowy ustalił natomiast Bryan Mbeumo. Goście rozpaczliwie dążyli do odrobienia strat, lecz zupełnie zignorowali defensywę. Dzięki temu Brentford przeprowadziło zabójczą kontrę, którą wykończył wspomniany Francuz.
Hubert Kowalczyk13 Aug 2022 · 18:54