Kompletna klęska Brazylii, "Canarinhos" nie zagrają na IO! Przyszła gwiazda Realu zupełnie zawiodła [WIDEO]

Kompletna klęska Brazylii, "Canarinhos" nie zagrają na IO! Przyszła gwiazda Realu zupełnie zawiodła [WIDEO]
Screen z X
Reprezentacja Brazylii nie powalczy o medale Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. "Canarinhos" w ogóle nie zobaczymy na turnieju we Francji. To efekt porażki, którą minionej nocy ta kadra poniosła z Argentyną.
W ostatnich dniach w Ameryce Południowej odbył się turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Awans na turniej wywalczyły dwie z czterech drużyn.
Dalsza część tekstu pod wideo
Faworytami były rzecz jasna dwie największe południowoamerykańskie potęgi - Brazylia oraz Argentyna. Minionej nocy zmierzyły się jednak w bezpośrednim spotkaniu o awans.
Bardziej utytułowanych rywali pogodzi bowiem Paragwajczycy, którzy w decydującej fazie nie przegrali ani razu. Kilka dni temu pokonali właśnie "Canarinhos".
Z tego względu Brazylia stanęła pod ścianą i nie mogła pozwolić sobie na porażkę z Argentyną. Od pierwszej minuty zagrał między innymi Endrick.
Napastnik, który od przyszłego sezonu grał będzie w Realu Madryt, kompletnie jednak zawiódł. Był niewidoczny i został zmieniony w 73. minucie.
Pięć minut później Argentyna zdobyła natomiast bramkę na wagę awansu. Do siatki trafił Luciano Gondou, "Albicelestes" wygrali 1:0 i to oni powalczą o medale we Francji.
reprezentacja Argentyny po golu i awansie na IO w Paryżu
Screen z X
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik12 Feb · 13:29
Źródło: własne

Przeczytaj również