Kompromitacja bramkarza Borussii Dortmund! Bayern Monachium zdeklasował BVB [WIDEO]

Bayern Monachium pewnie pokonał Borussię Dortmund 4:2. Pierwszy gol dla Bawarczyków padł w kuriozalnych okolicznościach.
Na początku meczu aktywniej zaatakowali goście z Dortmundu. W 7. minucie Marco Reus oddał strzał z pola karnego, po czym piłkę wślizgiem zablokował Matthijs de Ligt.
Bayern odpowiedział w najlepszy możliwy sposób. W 13. minucie Dayot Upamecano próbował zainicjować atak Bawarczyków. Francuz posłał podanie na wolne pole w kierunku Leroya Sane. Akcję chciał przerwać na przedpolu Gregor Kobel, jednak nie trafił w piłkę. W efekcie ta wpadła do siatki.
Bayern poszedł za ciosem. W 18. minucie Thomas Mueller zdobył pierwszą, a w 23. minucie drugą bramkę. "Die Roten" do przerwy prowadzili 3:0.
Po przerwie monachijczycy nie zamierzali zwalniać tempa. W 51. minucie do siatki trafił Kingsley Coman. Pierwszą bramkę dla BVB zdobył za to Emre Can, który wykorzystał rzut karny.
W 90. minucie wynik meczu ustalił Donyell Malen. Bayern wygrał 4:2 i odzyskał fotel lidera Bundesligi. Monachijczycy wyprzedzają Borussię o dwa punkty.
Adam Kłos01 Apr 2023 · 18:48