Kompromitacja Legii Warszawa w Lidze Europy! Miało być łatwe i wysokie zwycięstwo, a jest tylko remis

Tomasz Biedermann / shutterstock.com
Legia Warszawa tylko zremisowała 0:0 z FC Europa w pierwszym meczu pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy.
Wicemistrz Polski w pierwszej połowie nie był w stanie stworzyć sobie choćby jednej dogodnej okazji strzeleckiej. Co więcej, groźniejsi i konkretniejsi byli rywale z Gibraltaru.
Najgroźniej było w 22 minucie, kiedy to Majecki uratował nasz zespół po strzale Walkera.
Legioniści pierwszą okazję stworzyli sobie dopiero w 61 minucie. Carlitos Lopez otrzymał piłkę w polu karnym, ale z kilku metrów nie był w stanie trafić w bramkę.
Jeszcze bliżej byli w 81 minucie, kiedy to Yahaya wybił piłkę z linii bramkowej po strzale Remy'ego.
W końcówce goście chcieli jeszcze wywalczyć rzut karny. Podopieczni Vukovicia wyszli z szybką kontrą, w polu karnym przewrócił się Carlitos, ale sędzia nie użył gwizdka.
Ostatecznie Legia Warszawa tylko zremisowała na wyjeździe 0:0 z FC Europa.
Jakub Kreśliński11 Jul 2019 · 22:25