Kompromitacja Manchesteru United! "Czerwone Diabły" przegrały z najgorszą drużyną Premier League [WIDEO]

MDI / Shutterstock.com
Kompromitacja Manchesteru United. "Czerwone Diabły" przegrały u siebie z ostatnim w tabeli Sheffield United 1:2.
Drużyna Ole Gunnara Solskjaera w ostatnich miesiącach spisywała się świetnie - z trzynastu meczów wygrała dziesięć, a trzy zremisowała. Z kolei dla Sheffield ten sezon jest koszmarny. Piłkarze Chrisa Wildera przez połowę rozgrywek uciułali zaledwie pięć punktów. Trudno się spodziewać, by zdołali uratować ligowy byt.
Nawet w beznadziejnym sezonie będzie jednak jasny punkt - zwycięstwo na Old Trafford. Sensacją zapachniało już w pierwszej połowie. Goście objęli prowadzenie w 23. minucie po golu Bryana.
Manchester United był zdecydowanie dłużej przy piłce, częściej strzelał na bramkę, ale do wyrównania doprowadził dopiero w 64. minucie za sprawą Maguire'a.
Goście odpowiedzieli dziesięć minut później. Gola strzelili po serii niefrasobliwych zagrań gospodarzy, którzy nie byli w stanie wyprowadzić piłki z własnego pola karnego. W końcu na uderzenie zdecydował się Burke, a rykoszet od nogi Tuanzebe zmylił De Geę. 2:1!
Marcin Karbowski27 Jan 2021 · 23:10