Kompromitacja Manchsteru United! Wysoka porażka z Watfordem, Harry Maguire wyleciał z boiska [WIDEO]

Manchester United tonie w kryzysie. "Czerwone Diabły" przegrały z Watfordem 1:4.
Gospodarze z Carrow Road mogli objąć prowadzenie już w 8. minucie. Arbiter podyktował rzut karny dla Watfordu. Do piłki podszedł Ismaila Sarr, jednak z jego uderzeniem poradził sobie David de Gea. Po dobitce piłkę do siatki skierował Kiko Femenia. Gol Hiszpana nie został uznany, ponieważ wbiegł on w pole karne, zanim Sarr oddał strzał. Jedenastka została powtórzona i znów de Gea stanął na wysokości zadania.
Watford nadal naciskał na rywali i w końcu dopiął swego. W 28. minucie Joshua King trafił do siatki, wykorzystując podanie Emmanuela Dennisa.
Jeszcze przed przerwą "Szerszenie" podwyższyły prowadzenie. Po zmarnowanych jedenastkach zrehabilitował się Ismaila Sarr. Po pierwszej połowie Manchester United przegrywał 0:2.
Solskjaer musiał reagować. Scotta McTominaya zmienił Donny van de Beek, który już kilka minut po wejściu na boisko wpisał się na listę strzelców, wykorzystując asystę Cristiano Ronaldo.
Od 69. minuty Manchester grał w osłabieniu. Harry Maguire skompromitował się, próbując wyprowadzić piłkę. Stoper zanotował stratę, a błąd próbował naprawić faulem, za który obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.
W doliczonym czasie gry do siatki United trafił Joao Pedro. Przyjezdnych z Old Trafford w ostatniej akcji meczu dobił Dennis. Zwycięstwo pozwoliło Watfordowi awansować na 16. miejsce w lidze. United jest siódme.
W drugim meczu rozgrywanym od godziny 16:00 Wolverhampton wygrał 1:0 z West Hamem. Decydującą bramkę dla "Wilków" zdobył Raul Jimenez.
Wiele działo się na początku starcia Norwich z Southampton. W 4. minucie gola dla "Świętych" zdobył Che Adams. W 7. minucie odpowiedział Teemu Pukki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1. O zwycięstwie "Kanarków" przesądził Grant Hanley. 90 minut w barwach gości rozegrał Jan Bednarek. Przemysław Płacheta cały mecz spędził na ławce rezerwowych.
W starciu z Brighton jako szkoleniowiec Aston Villi zadebiutował Steven Gerrard. Jego podopieczni wygrali 2:0 po golach Olliego Watkinsa I Tyrone'a Mingsa.
Na ławce trenerskiej Newcastle zadebiutował dziś Eddie Howe. Jego zespół zremisował 3:3 z Brentford. Na listę strzelców dla "Srok" wpisali się Allan Saint-Maximin, Jamal Lascelles i Joelinton. Dla Brentford trafili Ivan Toney, Rico Henry i samobójczą bramkę zdobył Lascelles.
Adam Kłos20 Nov 2021 · 17:55