Kompromitująca porażka Polski na MŚ dywizji IA w hokeju

katatonia82/Shutterstock
Autor: 28 kwi 2017 | 18:34
Polacy przegrali aż 0:11 z Austrią w swoim ostatnim meczu na Mistrzostwach Świata dywizji IA w hokeju na lodzie.

Od samego początku spotkania wyraźną przewagę mieli rywale, którzy po pierwszej tercji prowadzili 3:0. W drugiej i trzeciej tercji dołożyli jeszcze po cztery trafienia i biało-czerwoni zakończyli swój udział na turnieju kompromitującą porażką. Ostatni raz niemal równie wysoko z Austrią przegrali siedemdziesiąt la temu - 2:10.

Polacy zajęli ostatecznie czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata dywizji IA. Austriacy natomiast wywalczyli awans do hokejowej elity. O awans walczą jeszcze Korea Południowa z Ukrainą.
Źródło: sportowefakty.wp.pl
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka