Kompromitująca wpadka Timo Wernera. Spudłował z kilku metrów [WIDEO]

Reprezentacja Niemiec nieoczekiwanie przegrała na własnym boisku z Macedonią Północną 1:2. Jednym z winowajców tej porażki został Timo Werner.
Napastnik Chelsea rozpoczął wczorajsze spotkanie na ławce rezerwowych. Joachim Loew wpuścił go dopiero w drugiej połowie przy stanie 0:1. Chwilę po wejściu 25-latka Ilkay Guendogan doprowadził do remisu.
W 80. minucie Werner miał idealną okazję, aby wyprowadzić Niemców na prowadzenie. Napastnik odnalazł się w polu karnym, otrzymał dobre podanie, ale spudłował z kilku metrów.
Kadra "Die Mannschaft" przekonała się, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Pięć minut po strzale Wernera do siatki trafił Elif Elmas. Macedonia Północna dowiozła jednobramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka.
Niemieckie media nie zostawiły na Wernerze suchej nitki. Napastnik otrzymał od "Bilda" najniższą możliwą ocenę, czyli "szóstkę".
Po trzech spotkaniach eliminacyjnych podopieczni Loewa zajmują dopiero trzecie miejsce w grupie. Mistrzów świata z roku 2014 wyprzedzają Armenia oraz Macedonia.
Adam Kłos01 Apr 2021 · 07:53