Kompromitujący rzut karny piłkarza Chelsea. Kamil Jóźwiak przypieczętował porażkę "The Blues" [WIDEO]

Chelsea po rzutach karnych przegrała towarzyski mecz z Charlotte FC. Kompromitujący strzał z jedenastu metrów oddał Conor Gallagher.
Dla Chelsea był to drugi sparing przed nowym sezonem. Pierwszy zakończył się zwycięstwem drużyny Thomasa Tuchela. "The Blues" objęli prowadzenie w 30. minucie po bramce Christiana Pulisicia.
Tuż po przerwie w obu drużynach doszło do serii zmian. W barwach Charlotte boisko opuścili m.in. Karol Świderski i Jan Sobociński. Do gry wszedł za to Kamil Jóźwiak.
Zmiennicy amerykańskiego klubu zdołali doprowadzić do wyrównania. W doliczonym czasie gry gola na wagę serii rzutów karnych strzelil Daniel Rios.
W konkursie jedenastek było tylko jedno pudło. W trzeciej serii Conor Gallagher chciał wykonać jedenastkę w stylu Antonina Panenki, ale się ośmieszył. Jego fatalny strzał bez problemu zatrzymał bramkarz Charlotte.
Gospodarze wygrali w rzutach karnych 5:3. Ich zwycięstwo celnym uderzeniem przypieczętował Kamil Jóźwiak. Gol Polaka poniżej od 1:25.
Marcin Karbowski21 Jul 2022 · 11:17
Źródło: Daily Mail