Koncert Włochów, koncert Locatelliego! Demonstracja siły ekipy Manciniego [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 16 cze 2021 | 22:51
Kolejny wielki wieczór reprezentacji Włoch. Italia wygrała ze Szwajcarią 3:0 i jest już pewna awansu do kolejnej rundy mistrzostw Europy.
Szwajcarzy zaczęli odważnie, ale animuszu starczyło im tylko na kilka minut. Później rządy na boisku przejęli Włosi. Do bramki trafili już w 18. minucie, ale gol Chielliniego nie został uznany.
Gospodarze objęli prowadzenie w 26. minucie. Locatelli rozrzucił piłkę na skrzydło do Berardiego, ten pognał w pole karne i wyłożył piłkę nadbiegającemu graczowi Sassuolo. To była już tylko formalność - Włoch trafił do pustej bramki.
Drużyna Manciniego nacierała z pasją i energią, ale swoje prowadzenie podwyższyła dopiero w drugiej połowie. Znów w roli głównej wystąpił Locatelli. Szwajcarzy zostawili go niekrytego przed polem karnym i zostali za to skarceni. Sommer nie był w stanie zatrzymać pocisku odpalonego przez rywala.
Szwajcarzy w ogóle długo nie mieli nic do powiedzenia. Okazję bramkową stworzyli po godzinie, gdy Zubera zatrzymał Donnarumma. Włosi też mieli swoje szanse, ale nieskuteczny był Immobile. Napastnik Lazio zmarnował dwie dobre sytuacje.
W końcówce mecz się uspokoił, ale Włosi wyprowadzili jeszcze jeden cios. W końcówce wynik ustalił Ciro Immobile. Napastnik Lazio uderzył z dystansu - Sommer miał piłkę na rękach, ale nie zdołał jej odbić.
Italia po dwóch meczach ma na koncie komplet punktów i jest już pewna awansu do kolejnej rundy. Szwajcaria dotąd zdobyła jedno oczko. W ostatniej kolejce zagra o wszystko z Turcją.

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 36

16 cze 2021 | 22:52
0
Wszyscy gadają jaka to Francja jest potężna i wygrają EURO a wcale się nie zdziwię jak wygrają Włosi. Obecnie najpiękniej grająca reprezentacja na tym turnieju a ich kontry to miód dla oka.

0
Zgadza się, dla mnie Włochy to faworyt mistrzostw. Francja polega na indywidualnościach, Włosi to jedna maszyna.
16 cze 2021 | 23:01
0
Wypełni się zgadzam ,Włochy grają przyjemny dla oka football ,jest to mój faworyt tego turnieju.
0
Oglądanie Włochów w akcji to czysta przyjemność,co za maszyna.
0
To pokazuje siłe Włoch Locatelli, ktory strzelil dzisiaj 2 bramki nie znajdowalby sie w 1 skladzie gdyby Veratti nie byl kontuzjowany. Po prostu wow. Ten pressing po stracie przy wyniku 3:0 to jest gra, a nie nasze polskie placki...
0
Włosi idą jak burza, grają bezbłędnie. Dawno nie widziałem tak dobrze poukładanej Italii. Jeśli ktokolwiek ma z nimi jakieś szanse, to drużyny z absolutnego topu, jak Francja. Jeśli dalej będą tak grali, to są w finale i...kto wie.
0
Łał pokazali siłę pokazali moc silną ekipa będzie się liczyć o końcowy triumf brawo
17 cze 2021 | 14:06
Klasa sama w sobie, można ich oglądać godzinami, Grande

ps. jak teraz sie na meczykach nazywa andreassky?
0

17 cze 2021 | 16:34
Tak samo się nazywa
0
16 cze 2021 | 23:02
0
Brawo Włosi, cudna gra, miód dla oczu, po prostu poezja, nikomu nie życzę tak złotego medalu jak im!
0
Włosi kolejna świetna ekipa. To euro będzie ciekawe fest.
16 cze 2021 | 23:09
0
Poezja w wykonaniu Włochów, cos czuje ze beda w finale z Francją
0
Obrona Szwajcarii dziurawa jak...ser szwajcarski...
16 cze 2021 | 23:26
0
Pięknie się ogląda ten ofensywny styl Włochów. Mancini wykonuje świetną robotę. Chciałbym aby to oni wygrali Euro.
Oj, mocni są Włosi. Obrona to mur niemal nie do przebicia, sporadycznie ktoś zagrozi. Turcji udało się dwa razy, Szwajcarii raz. A w ataku - fruwają. Grają tak, jakby każdy tam chciał wygrać, ale i bawić się przy tym, razem z kumplami. Trochę egoistycznie było pod koniec, ale kto zabroni bogatemu? No i ostatnie dwadzieścia minut w trybie ekonomicznym, ale to też zrozumiałe. Turniej to sztuka rozkładania sił. Paradoksalnie, Szwajcaria wcale nie zagrała źle dzisiaj. Momentami bardzo dobrze ta piłka chodziła, tylko trochę za wolno, za mało zaskakująco. Ale to było za mało.

PS: Taka Italia przypomina mi stylem gry Francję. Dobra organizacja w obronie i dynamika grania, polot podkreślony umiejętnościami, chodzące skrzydła. Miło się to ogląda.
0
Oj, mocni są Włosi. Obrona to mur niemal nie do przebicia, sporadycznie ktoś zagrozi. Turcji udało się dwa razy, Szwajcarii raz. A w ataku - fruwają. Grają tak, jakby każdy tam chciał wygrać, ale i bawić się przy tym, razem z kumplami. Trochę egoistycznie było pod koniec, ale kto zabroni bogatemu? No i ostatnie dwadzieścia minut w trybie ekonomicznym, ale to też zrozumiałe. Turniej to sztuka rozkładania sił. Paradoksalnie, Szwajcaria wcale nie zagrała źle dzisiaj. Momentami bardzo dobrze ta piłka chodziła, tylko trochę za wolno, za mało zaskakująco, za mało sprintów. Za mało polotu.

16 cze 2021 | 23:51
0
I pomyśleć że za Brzęczka potrafiliśmy zremisować z Włochami xD
17 cze 2021 | 01:24
0
Włosi przez ten czas zbudowali Ferrari, a my w kunia...
17 cze 2021 | 04:58
0
Im lepiej grają Włachy, tym bardziej żal Brzęczka. Został zwolniony za mecz z Włochami, bo strzału nie oddaliśmy, bo zagrał z nimi pierwszy mecz i Włosi zrobili postęp, a my nie. Tylko widać teraz z jaką potęgą graliśmy i jak bezradne są kolejne reprezentacje, które z nimi grają. Boniek sobie wymyślił, że weźmie kogoś komu postawi warunek, że mamy grać 3 w obronie i wahadłami, bo mu się przyśniło, że tak ma być. Z Brzęczkiem klepnelibyśmy Słowację, a na potężne Włochy, Holandię czy Francję trafilibyśmy może i w półfinale. Miało się okazać i się okazało, że to był błąd, ale "eksperci" Brzęczka zdeptali.
0
Włosi w kolejnej rundzie. Pięknie rozpykali Szwajcarów.
0
Grają bardzo fajnie i widowiskowo ale za wcześnie na przepowiadanie mistrzostwa dla Wloch. Jeden słabszy mecz Wlochow lub rewelacyjny mecz przeciwników może zmienić sytuacje diametralnie.
16 cze 2021 | 23:18