Koniec zwycięskiej serii Cracovii! Samobójczy gol kadrowicza [WIDEO]

Marta Badowska / Press Focus
Niespodziewany początek czwartej kolejki Ekstraklasy. Stal Mielec wygrała u siebie z Cracovią 2:0.
Gospodarze objęli prowadzenie w 43. minucie. Po rozegraniu rzutu wolnego niefortunnie interweniował Pestka. Obrońca Cracovii, który był powołany na ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski, wbił piłkę do swojej bramki.
O rozstrzygnięciu meczu przesądziły wydarzenia z 56. minucie. Jablonsky starł się w swoim polu karnym z Kasperkiewiczem. Po analizie VAR sędziowie podyktowali rzut karny dla Stali. Cracovia została ukarana dodatkowo - z boiska po drugiej żółtej kartce musiał zejść Jablonsky. Jedenastkę na gola zamienił Domański.
Cracovia mogła wrócić do gry w końcówce. Z szesnastu metrów uderzył Knap, ale świetną interwencją popisał się Mrozek.
Stal po czterech kolejkach ma na koncie siedem punktów. Cracovia zakończyła serię trzech zwycięstw, które zanotowała od początku rozgrywek. Straciła też pierwsze gole w tym sezonie.
Marcin Karbowski05 Aug 2022 · 19:57