Kontrowersja za kontrowersją w meczu Liverpoolu z Manchesterem City. Czy to powinien być rzut karny? [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
W hitowym meczu 12. kolejki Premier League Liverpool FC - Manchester City byliśmy świadkami szalonego i kontrowersyjnego początku. Czy sędzia skrzywdził piłkarzy Pepa Guardioli?
W 6. minucie w polu karnym Liverpoolu Trent Alexander-Arnold dotknął piłkę ręką po podaniu zawodnika Manchesteru City. Choć goście gorąco protestowali, sędzia Michael Oliver nie podyktował rzutu karnego. Warto podkreślić, że w tej akcji piłkę ręką zagrał także Bernardo Silva.
W odpowiedzi gospodarze ruszyli w kierunku bramki "Obywateli". Po chwili było 1:0, bowiem cudownym strzałem popisał się Fabinho.
Kilka minut później było już 2:0 dla Liverpoolu. Znakomitą akcję "The Reds" wykończył Mohamed Salah, choć niektóre ujęcia sugerują, że Egipcjanin mógł być na spalonym w momencie podania.