Kontrowersje w spotkaniu z Hiszpanią! Czy Polsce należał się rzut karny? [WIDEO]

screen/@oleksieradz
Autor: Adam Kłos 19 cze 2021 | 21:10
Spotkanie Hiszpanii z Polską rozpoczęło się od kontrowersyjnej sytuacji. Możliwe, że biało-czerwonym należał się rzut karny.
Podopieczni Paulo Sousy dobrze weszli w mecz. W pierwszych minutach bez strachu podeszli pod bramkę Unaia Simona.
W 3. minucie w pole karne Hiszpanów wbiegł Piotr Zieliński. Akcję pomocnika Napoli przerwał Alvaro Morata, który głęboko cofnął się do obrony.
- I to nie jest rzut karny? - zastanawiał się Piotr Majchrzak z portalu "Sport.pl".
Sędzia Daniele Orsato nie zdecydował się wskazać na "wapno". System VAR również nie reagował.

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Dyskusja 38

19 cze 2021 | 21:14
0
Należał się ewidentnie... Sędziowie to są ślepaki...
19 cze 2021 | 21:52
0
Dobrze że VAR czuwa, jak na razie przy spornych sytuacjach dla Hiszpanów:/
19 cze 2021 | 23:09
0
~JPDL! Nie widziałem tego z początku dobrze. Karny jak nic! Jak to możliwe, że VAR nie zareagował? Jak dla mnie przekręt. RL9 by to 100% wykorzystał!
20 cze 2021 | 06:01
0
AndreasSky7 Ale możliwe, że po tym karnym nasi by siedli na tyłku i już się tylko bronili (taką niestety mamy mentalność), a tak przynajmniej mamy bramkę z ataku pozycyjnego i tylko 35 minut się rozpaczliwie broniliśmy, a nie cały mecz.
0
ja widziałem też karnego dla hiszpanii na początku meczu chyba, jak bednarek wpadł na stopera przy górnej piłce i go skasował, w łeb mu przywalił jak próbował główkować
19 cze 2021 | 21:19
0
No ja jebie, na co ten var jest?!
Aby nie działał na rzecz Polski.. Mogli chodziarz kurwa sprawdzić czy był karny czy nie... bez przerywania gry.
0
Aby nie działał na rzecz Polski.. Mogli chodziaż kurwa sprawdzić czy był karny czy nie... bez przerywania gry.
0
EWIDENTNY KARNY KURWA GDZIE JEST VAR? a znalazl sie gdy dla hiszpanii trzeba sprawdzic xD
Ja pierdole jeszcze sedziowie nas wyruchali juz nie moglem zniesc tego ze sami sie wyruchali nasi w meczu ze slwoacja...
19 cze 2021 | 21:39
Te euro to wogole popierdolone zebe Polska z jednego meczu na drugi miala prawie 4500 km co zajeb to wymyslil
0
Te euro to wogole popierdolone zeby Polska z jednego meczu na drugi miala prawie 4500 km co zajeb to wymyslil
19 cze 2021 | 21:51
0
Nie wiem czy karny się należał bo niestety pokazali aż jedną powtórkę z jednego ujęcia!! A gdy Bednarek wybijał piłkę i wpadł na Hiszpana to kretyn realizator wracał do tej sytuacji z 8 razy tak jakby chciał dać do zrozumienia że powinien być karny...
19 cze 2021 | 21:45
0
A dla mnie to nie jest przypadek ,że nie odgwizdano ewidentnego karnego.Tak nas traktują w europce od wieków nie tylko w sporcie.Jak sami sobie sprawiedliwości nie wyrąbiemy to będą nas zawsze kantować.Nie wiem jak mając VAR ,zbliżenia,powtórki można nie widzieć,że jest ewidentny karny.My tego meczu nie mamy prawa nie przegrać i tyle
19 cze 2021 | 21:53
0
Dokładnie, dziwie się że ktoś tu myśli jak ja.
19 cze 2021 | 21:50
0
VAR jest za Hiszpanami
jak to jest ze gdy nasi tak sfaulują to jest czerwo / karny/ czy inne konsekwencje i wszyscy powtarzają ze nie potrzebnie tak ostro. A gdy nas faulują to nic nie ma
0
jak to jest ze gdy nasi tak sfaulują to jest czerwo / karny/ czy inne konsekwencje i wszyscy powtarzają ze nie potrzebnie tak ostro. A gdy nas faulują to nic nie ma. Ja nie wiem jakie korzysci z tego ze Boniek jest w UEFA jak nas *uchają na kazdym kroku
0
Złodzieje jedne karnego ukradli
19 cze 2021 | 22:01
0
sedziowie pracują dla uefa nasi są ciągle faulowani i nic a jak Klich lekko sfaulował zółtko, bramka dla hiszpanów z dupy w photoshopie zdjecie po 10 minutach pokazali
19 cze 2021 | 21:57
0
Przecież to jest oczywisty faul a ci nawet powtórki nie chcieli sprawdzić. Co za wałek.
19 cze 2021 | 21:49
0
zastawil z tylu nogi... troche wymuszany ten karny ale mogl dac....
19 cze 2021 | 21:54
0
nie ma varu dla naszych jest dla Hiszpanii nie dość ze nam nie idzie to jeszcze sędzia nas rucha
0
Sędzia nam zapierdoli mecz, powinno być już kurwa 2:1 dla nas, jebany włoski zjeb kurwa mac nienawidzę tego pierdolonego varu
0
Zostaliśmy juz kolejny raz wyruchani przez sędziów i VAR na tych mistrzostwach. Najpierw czerwona dla Krychowiaka za klepniecie po ramieniu, potem ewidentny karny bo Hiszpan absolutnie nie trafił w piłkę, a teraz jeszcze przyznanie gola Hiszpanom po anulowaniu spalonego i nie pokazaniu ujęcia, tylko chyba jakiś zoom z kamery z ksiezyca, "na odpierdol".
19 cze 2021 | 22:33