Kontrowersyjny początek finału Ligi Mistrzów! Czy to powinien być rzut karny? [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Od mocnego uderzenia rozpoczął się mecz finałowy Ligi Mistrzów. Już w pierwszej minucie arbiter podyktował rzut karny, który następnie wykorzystał Mohamed Salah.
Piłkarze Tottenhamu nie zdążyli jeszcze dotknąć (legalnie) piłki, a już przegrywali 0:1. W pierwszej minucie piłka po zagraniu Sadio Mane trafiła w rękę Moussy Sissoko, a arbiter Damir Skomina wskazał na wapno.
Wydawało się, że dokona jeszcze analizy VAR, lecz ostatecznie do niej nie doszło. Sędzia pozostał przy decyzji o karnym.
Decyzja o jedenastce wzbudziła pewne kontrowersje, ponieważ piłka najpierw trafiła w tułów gracza Tottenhamu, a później odbiła się od jego ręki.