Kontuzja Neymara w meczu Pucharu Francji! Brazylijczyk padł jak rażony piorunem [WIDEO]

Neymar doznał kontuzji. Brazylijczyk ucierpiał podczas meczu w Pucharze Francji z Caen. Dziś zawodnik przejdzie szczegółowe badania.
Neymar znalazł się w wyjściowej jedenastce paryżan. Jego drużyna wygrała w Pucharze Francji z Caen 1:0. Gola na wagę awansu do następnej rundy zdobył na początku drugiej połowy Moise Kean.
Brazylijski piłkarz należał do wyróżniających się zawodników. To właśnie on zanotował asystę przy bramce włoskiego napastnika. Neymar nie zdołał jednak dograć spotkania do końca.
W 60. minucie musiał opuścić boisko. Najpierw został bezpardonowo zaatakowany przez Yago. Wówczas padł na murawę, zwijając się z bólu. 29-latek wrócił do gry, ale po chwili znów starł się z Yago. Tym razem oznaczało to koniec spotkania dla brazylijskiej gwiazdy.
W miejsce Brazylijczyka Mauricio Pochettino wpuścił Kyliana Mbappe. Argentyński szkoleniowiec na pomeczowej konferencji odniósł się do tej sytuacji.
- Jutro widzimy się z lekarzem. W tej chwili trudno powiedzieć, czy to poważna sprawa. Czy Neymara będzie gotowy w przyszłym tygodniu? Potrzebuję więcej czasu i informacji, aby mieć pewność - oznajmił opiekun PSG.
- Nie chcę oceniać sposobu, w jaki grał przeciwnik. Ale mam po prostu wrażenie, że czasami ze strony sędziów brakuje ochrony dla zawodników - dodał.
Dziś Neymar przejdzie szczegółowe badania. Według "L'Equipe" wczoraj 29-latek opuścił stadion o kulach. W związku z tym pod znakiem zapytania stanął występ piłkarza w starciu z FC Barceloną. Ten mecz zaplanowano na 16 lutego. Szanse, że Neymar zagra na Camp Nou są niewielkie.
Daniel Makarewicz11 Feb 2021 · 07:00
Źródło: twitter/własne