Kosowo zremisowało z Danią przed własną publicznością

A.RICARDO / shutterstock.com
Kosowo zremisowało przed własną publicznością z Danią 2:2 (1:0) w towarzyskim spotkaniu rozegranym w czwartek w Prisztinie. Obie drużyny przygotowują się do startu eliminacji mistrzostw Europy 2020.
Na Stadiumi Fadil Vokrri prowadzenie gospodarzom zapewnił Amir Rrahmani, który trzy minuty przed przerwą wykorzystał precyzyjne zagranie Besara Halimiego.
Osiemnaście minut po zmianie stron wyrównał z rzutu karnego wprowadzony dopiero w drugiej połowie Christian Eriksen. Odpowiedzieć zespołu z Bałkanów była jednak szybka.
Zaledwie trzy minuty później Arber Zeneli podał dokładnie do Bersanta Celiny i napastnik Swansea City zaskoczył Kaspera Schmeichela. Drużyna ze Skandynawii remis uratowała dopiero w doliczonym czasie gry, kiedy to skutecznym uderzeniem popisał się Pierre-Emile Hojbjerg.
Jakub Kreśliński21 Mar 2019 · 21:23