Koszmarne zachowanie Krzysztofa Piątka! Polski napastnik zmarnował doskonałą okazję [WIDEO]

Norbert Barczyk / PressFocus
Krzysztof Piątek wrócił do wyjściowej jedenastki Herthy BSC. Jego drużyna wygrała na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt. Polak nie może jednak zaliczyć tego spotkania do udanych.
Piątek ostatni raz w pierwszym składzie stołecznego zespołu wybiegł 12 maja 2021 roku w meczu z Schalke 04. Później zawodnik miał problemy zdrowotne, przez które wypadł z gry na długie tygodnie.
Teraz 26-latek wraca do pełni sił i starcie z Eintrachtem rozpoczął od pierwszego gwizdka. W 17. minucie gry Piątek stanął przed wielką szansą. Rzucił się szczupakiem i uderzył głową z dziesiątego metra, ale Trapp był na posterunku i zdołał odbić piłkę.
Z kolei w 41. minucie Polak znalazł się w jeszcze lepszej sytuacji. Po przechwycie jednego z piłkarzy Herthy był sam na sam z golkiperem Eintrachtu. Napastnik zachował się jednak fatalnie i uderzył obok bramki.
Piątek ostatecznie mecz zakończył bez gola. W 60. minucie opuścił boisko. W jego miejsce pojawił się Ekkelenkamp.
Hertha mimo nieskuteczności Polaka dość niespodziewanie wygrała we Frankfurcie. Wynik spotkania otworzył w 9. minucie Richter. W 63. minucie padł kolejny gol dla berlińczyków. Wejście smoka zanotował wspomniany Ekkelenkamp.
Gospodarze wrócili do gry w 78. minucie. Wówczas rzut karny na gola zamienił Paciencia. To było jednak wszystko, co pokazali gospodarze. Hertha wygrała 2:1 i zainkasowała cenne trzy punkty.
Daniel Makarewicz16 Oct 2021 · 17:23