Koszmarne zachowanie Krzysztofa Piątka! Polski napastnik zmarnował doskonałą okazję [WIDEO]

Norbert Barczyk / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 16 paź 2021 | 17:23
Krzysztof Piątek wrócił do wyjściowej jedenastki Herthy BSC. Jego drużyna wygrała na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt. Polak nie może jednak zaliczyć tego spotkania do udanych.
Piątek ostatni raz w pierwszym składzie stołecznego zespołu wybiegł 12 maja 2021 roku w meczu z Schalke 04. Później zawodnik miał problemy zdrowotne, przez które wypadł z gry na długie tygodnie.
Teraz 26-latek wraca do pełni sił i starcie z Eintrachtem rozpoczął od pierwszego gwizdka. W 17. minucie gry Piątek stanął przed wielką szansą. Rzucił się szczupakiem i uderzył głową z dziesiątego metra, ale Trapp był na posterunku i zdołał odbić piłkę.
Z kolei w 41. minucie Polak znalazł się w jeszcze lepszej sytuacji. Po przechwycie jednego z piłkarzy Herthy był sam na sam z golkiperem Eintrachtu. Napastnik zachował się jednak fatalnie i uderzył obok bramki.
Piątek ostatecznie mecz zakończył bez gola. W 60. minucie opuścił boisko. W jego miejsce pojawił się Ekkelenkamp.
Hertha mimo nieskuteczności Polaka dość niespodziewanie wygrała we Frankfurcie. Wynik spotkania otworzył w 9. minucie Richter. W 63. minucie padł kolejny gol dla berlińczyków. Wejście smoka zanotował wspomniany Ekkelenkamp.
Gospodarze wrócili do gry w 78. minucie. Wówczas rzut karny na gola zamienił Paciencia. To było jednak wszystko, co pokazali gospodarze. Hertha wygrała 2:1 i zainkasowała cenne trzy punkty.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 48

16 paź 17:24
0
Jeszcze ziomek co go zmienil wbil mu noz w plecy ładujac brame lmao
16 paź 17:31
0
Trudna pozycja do strzału i bramkarz był blisko. Pio musi mieć miejsce żeby trafić, Mógł ominąć bramkarza, ale to nie ten format zawodnika...
0
Piatek gra po prawie pieciomiesiecznej przerwie w treningach , i na pewno nie jest jeszcze w wielkiej formie , bo byc nie moze , po tak dlugiej przerwie .
Chcialbym tylko przypomniec , ze ten drewniak strzelal dla reprezentacj najwazniejsze bramki w eliminacjach do Euro.
Jako kuriozum dodam , ze jeden z portali niemieckich uznal Piatka jednym z dwoch najlepszych zawodnikow na boisku.
17 paź 09:41
0
Ja jakos widze, ze media ogolnie ocenily Piątka bardzo słabo... Powiem ci tak, nie jezdzilem an rowerze 2 lata. Wczoraj pojechalem 15km na basen, na ktorym tez nie bylem z 2-3 lata. Dalem elegancko dojechac. Na basenie tez nie mialem wiekszych problemow z plywaniem. Odziwo pamietalem jak plywac mimo takiej dlugiej przerwy. Pewnie uznasz w swojej skali to za cos nieprawdopodobnego, wyjatkowego. Piatek to drewno niestety. Te bramki, ktore walil dla repry to bylo typu: dołóż noge.
17 paź 10:57
0
Wlasciwie to po kiego grzyba , np., ci kolarze i plywacy trenuja ?
Przeciez nawet po 2-3 latach bez treningu moga wsiasc na rower i pedalowac , jak wczesniej , czy tez wskoczyc do basenu i plywac jak wczesniej.
Triatlonisci to juz w ogole nie powinni zawracac sobie glowy jakimis treningami.
17 paź 11:32
0
Ale debilne pytanie zadales z treningiem. Krzysiu Pjatek nie od dzis trenuje, wiec cos tam powinien umiec i miec pamiec miesniowa. Po Krzysiu widac, ze to zwykly amator :P
16 paź 17:44
0
To nie jest jego dzień, wczoraj by to strzelił
16 paź 17:43
0
Ale ten piątek jest słaby,jak strzeli na pustaka to wielką gwiazde udaje,z bramkarzem jeden na jeden to problem dla niego
0
Meczyki jak zwykle generują kliknięcia poprzez bezpodstawne znęcanie się nad pilkarzem, nad ktorym znęcanie się jest trendy
16 paź 21:59
0
Ale chyba zgodzisz się że chociaż w światło bramki wypadałoby kopnąć.
16 paź 22:48
0
W swiatlo bramki czyli w ręce bramkarza w tym wypadku
16 paź 22:32
0
Trendy to jest właśnie hajpowanie Piątka po każdym prostszym kopnięciu piłki.
Piątek jest ogromnie medialny, nieproporcjonalnie do umiejętności.
W Hercie zagrał może ze 2 dobre mecze.
16 paź 17:48
0
jak sobie przypomnę że opatentował swoją cieszynke to niewiadomo czy się smiać czy płakać ;D
0
Oczwiscie trzeba z tego zrobic potezny news na czerwono by hejterzy mogli sie wykazac. Jevac was meczyki
16 paź 17:52
0
Ekkelenkamp zmiennik Piątka strzelił bramkę to prawda, ale od tego są zmiennicy, poza bramką niczego konkretnego młody Holender nie pokazał. Ogólnie ciężko się ogląda Berlińczyków xD
Fajnie że się coś ruszyło i Hertha wywiozła 3 punkty. Było im to potrzebne, jestem niemal pewien że coś Piątek strzeli w przyszłości i będzie ważnym ogniwem.
Szkoda że meczyki nie odnotowały faktu że na placu gry pojawił się inny polski "nawrócony" reprezentant Dennis Jastrzembski.

0
Nie ma co się zamawiać, te 4-5bramek w sezonie strzeli.
17 paź 00:20
0
Kurwa niedawno się nad nim rozplywaliscie i nabijał wam portfele jebnieci pseudo dziennikarze. Nadajecie się do zbierania rabarbaru pedały jebane bez zasad
16 paź 18:37
0
Spokojnie. Cieszynka opatentowana, to najważniejsze.