Koszmarny błąd Grzegorza Krychowiaka! Zanotował "asystę" przy trafieniu rywala [WIDEO]

Krasnodar wygrał z Lokomotiwem w meczu 18. kolejki ligi rosyjskiej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0. Grzegorz Krychowiak popełnił fatalny błąd, po którym rywale zdobyli pierwszą bramkę.
Lokomotiw i Krasnodar w ciągu tygodnia rywalizowały w Lidze Mistrzów. "Parowozy" przegrały z Bayernem Monachium, zaś podopieczni trenera Murada Musajewa zremisowali z Chelsea 1:1. Dziś obie ekipy spotkały się ze sobą w rozgrywkach ligi rosyjskiej.
Mecz rozpoczął się po myśli piłkarzy Krasnodaru. Już w 5. minucie wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Claesson. W tej sytuacji fatalnie zachował się jednak Grzegorz Krychowiak.
Polak przyjął piłkę przed polem karnym i naciskany przez rywala zdecydował się wbiec we własną "szesnastkę". Po chwili podał piłkę do nadbiegającego zawodnika. Problem w tym, że pomocnik wyłożył piłkę... wspomnianemu Claessonowi. Ten z zimną krwią skorzystał z prezentu.
Sześć minut później było już 2:0. Cabella mocno uderzył i pokonał Guilherme.
Zawodnicy Lokomotiwu ruszyli do odrabiania strat, ale byli bardzo nieporadni w swoich atakach. W 42. minucie Eder trafił do siatki, ale po analizie systemu VAR, gol został anulowany. Z kolei tuż przed gwizdkiem na przerwę Anton Mirańczuk nie wykorzystał rzutu karnego.
Mecz ostatecznie zakończył się totalną kompromitacją "Parowozów". Krasnodar wygrał 5:0. W 75. minucie kolejny cios zadał Berg. Po kilku chwilach przyjezdnych dobił Sulejmanow. Zaś w 85. minucie dublet ustrzelił wspomniany Berg.
Daniel Makarewicz13 Dec 2020 · 15:25
Źródło: twitter/własne