Koszmarny błąd i bramka Jorginho w hicie Premier League. Chelsea zremisowała z Manchesterem United [WIDEO]

Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 28 lis 2021 | 19:23
Piłkarze Chelsea zremisowali 1:1 z Manchesterem United w hicie 13. kolejki Premier League. Słodko-gorzki wieczór przeżywał Jorginho, który zdobył bramkę z rzutu karnego, ale wcześniej sprezentował gola Jadonowi Sancho.
Od pierwszych minut to "The Blues" zyskali sporą przewagę i zaczęli atakować bramkę rywali. Mnóstwo pracy miał David de Gea, który w dobrym stylu obronił między innymi uderzenia Hakima Ziyecha oraz Calluma Hudsona-Odoi.
W kolejnych minutach Chelsea zamknęła rywali na ich połowie. Na początku trzeciego kwadransa spotkania niewiele brakowało, aby londyńczycy wyszli na prowadzenie. Po strzale Antonio Ruedigera De Gea końcówkami palców zbił piłkę na poprzeczkę.
Pod bramką Edouarda Mendy'ego było zdecydowanie spokojniej. Manchester United mógł cieszyć się z tego, że do przerwy remisował 0:0. Kolejnych okazji nie wykorzystali Hudson-Odoi oraz James.
Na początku drugiej połowy to "Czerwone Diabły" dość niespodziewanie otworzyły wynik spotkania. Po fatalnym błędzie Jorginho w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Jadon Sancho. Anglik nie zmarnował tej okazji.
Ten gol ożywił nieco poczynania gości, lecz w 67. minucie prezent rywalom dał Wan-Bissaka. Faulował on Thiago Silvę w polu karnym, a z jedenastu metrów nie pomylił się Jorginho.
W końcówce to "The Blues" byli bliżej zdobycia zwycięskiego gola. Aktywny był Ziyech, lecz pomocnikowi brakowało precyzji. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1, po którym londyńczycy utrzymali się na pozycji lidera "Czerwone Diabły" są natomiast dopiero ósme.
1 - 1
28 lis 2021 | 17:30 (zakończony)

Przebieg meczu

50'
J. Sancho
64'
(J. Sancho)
69'
88'
D. van de Beek
90'
1'
90'
5'
90'
6'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

0
Eh festiwal nieskuteczności, moim zdaniem Tuchel minął się ze składem na dziś, trudno... United zaczynają powoli jakoś wyglądać w obronie.
0
Gra United jeszcze daleka od idealu ale w chyba i tak nalezy sie cieszyc z tego ze Sancho nareszcie sie przelamal. Oby to byl powrot do jego formy z Borussi.
0
Przełamał się to zbyt wygórowane określenie, był bardzo cienki dzisiaj.
28 lis 2021 19:35
0
Ale gola strzelił, a tego od niego wymagam
28 lis 2021 19:36
0
No jakby tego nie strzelił to mógłby gościu popaść w głęboką depresje. Tak czy inaczej, spodziewałem się po nim więcej. A tu na razie to się okazuje taki Werner vol.2
28 lis 2021 19:42
0
Spokojnie. Narazie tylko trenera wuefiste pogonili ale jeszcze sztab został. Przyjdą lepsi trenerzy I szkoleniowcy do klubu to zaczniemy lepiej grać. Sancho jeszcze się rozegra.
28 lis 2021 19:44
0
No ja mam taką nadzieje, bo mimo ze gra w MU to przyjemnie się go ogląda gdy ma formę. Pożyjemy zobaczymy.
Zacieramy ręce :)

Trzeba oddać United że mimo słabej formy i fatalnej sytuacji po niedawnym zwolnieniu OGS walczyli jak lwy. Odebrali punkty na wyjeździe liderowi PL, co zasługuje na podziw.
28 lis 2021 19:31
0
Carrick swoją robotę zrobił, a teraz prawdziwy fachowiec przejmuje stery.
28 lis 2021 19:32
0
Remis na własne życzenie, to co odjebał jorginho nawet nie bd komentować natomiast tuchel dał dzisiaj dupy z wyborem pierwszej 11, co on w tym ziyechu widzi ?!
0
Manchester był tak słaby, że Chelsea musiała grać w dwie strony :P
28 lis 2021 20:35
0
Odjebali Grecję z Euro 2004 obrona całą 11 w polu karnym i liczenie na tą jedną sytuację.
0
Ewidetnie Tuchel nie trafił ze składem. Ostatnio jak Burnley tez murowalo, to tez był problem z atakiem pozycyjnym. Szkoda ostatniej setki Rudigera.
No ale, jedziemy dalej
0
Dobry wynik. Teraz czekać na Ralfa ;) niech działa. Fred pierdolony nieudacznik
0
Nie sądziłem, że United stać, aby urwać punkty Chelsea. The Blues w statystykach rozjechali Diabły, ale co z tego jak nie potrafili strzelić drugiej bramki. W Liverpoolu już tylko -2.
28 lis 2021 20:17
0
Piszesz jakby Chelsi jakimiś bogami futbolu byli ;)
28 lis 2021 21:26
0
bogami nie, ale są w formie.
28 lis 2021 23:30
0
Bo są to najwspanialszy zespół piłkarski. I zawsze powinien wygrywać wszystko. Poza tym to nadal najlepsza drużyna w Europie. Skoda tylko, że już nie ma takiej obrony jak dawniej bo wtedy wiadomo było, że nie tracą głupio bramek.
0
Mówiłem ze moze byc remis 1-1 i tak tez obstawialem. Wiadomo ze jak w druzynie zmienia sie trener efekt nowej miotly sprawia czesto ze druzyna odnosi lepsze wyniki.
28 lis 2021 20:27
0
Ronaldo coś nie tak dzisiaj zaraz bedzie artykuł że mu znowu coś nie pasuje
28 lis 2021 19:45
0
Te Chelsea to nawet jakby oddała z 50 strzałów w meczu to i tak by skończyliby z jedną bramką katastrofalna skuteczność tej drużyny z Juventusem prawie wszystko siadało w meczu z United mnóstwo strzałów chybionych.Manchesterowi to chyba Archanioł Gabriel sprzyjał z niebios że tylko stracili jednego gola bo tu Chelsea to powinna z 6 bramek Chyba chcieli zrobić Grecję z Euro 2004.Lewandowski jakby grał w koszulce Chelsea i miałaby w tym meczu takie okazje to już miałby z 4 gole.No cóż tylko remis a powinno tu być z 6:0 albo 6:1.
28 lis 2021 19:47
0
No ale nie było i jest 1:1;)
28 lis 2021 20:08
0
jakby nam aniołowie sprzyjali to byś my to wybrali bo Fred mial niebywałą okazję na 2-1
28 lis 2021 20:15