Koszmarny błąd Sergio Ramosa już w 2. minucie meczu! Real Madryt błyskawicznie stracił bramkę [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Sergio Ramos już w pierwszych minutach meczu Realu Madryt z Realem Sociedad popełnił fatalny błąd, który skutkował utratą bramki przez "Królewskich".
Wszystko potoczyło się tak szybko, że część kibiców na Santiago Bernabeu nie zdążyła zająć swoich miejsc. Zaledwie po dwóch minutach gry było 1:0 dla ekipy Realu Sociedad.
Ramos nie sprawdził tego, jak ustawieni są rywale, tylko bez zastanowienia wycofał piłkę w kierunku Thibaut Courtois. Do bezpańskiej piłki dopadł Willian Jose, który wyprzedził bramkarza i wpakował piłkę do siatki.
Cała sytuacja sprawiła, że gra "Królewskich" stała się bardziej nerwowa. Z kolei goście nabrali wiatru w żagle, stwarzając w kolejnych minutach zagrożenie pod bramką Courtois.