Koszmarny błąd Wojciecha Szczęsnego! Zawalił gola Juventusowi. "Jaki babol" [WIDEO]

Wojciech Szczęsny popełnił błąd w meczu Juventusu z Sassuolo. Po nieudanej interwencji 33-latka rywale objęli prowadzenie.
Dotychczas w tym sezonie Szczęsny wystąpił w dwóch spotkaniach "Starej Damy". Z nim w składzie "Bianconeri" pokonali Udinese 3:0 i Lazio 3:1.
Dziś Massimiliano Allegri znów postawił na reprezentanta Polski. Niestety już na początku meczu golkiperowi przydarzyła się kosztowna wpadka.
W 12. minucie Armand Lauriente zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Strzał był mocny, ale leciał w Szczęsnego, zatem wydawało się, że spokojnie oddali on zagrożenie.
Bramkarz interweniował jednak w taki sposób, że piłka przeleciała mu między nogami i wpadła do siatki. Z kolei Lauriente zdobył swoją pierwszą bramkę w tym sezonie.
- Matko Boska jaki babol Wojtka Szczęsnego. Jakkolwiek to brzmi - wypiąstkował piłkę między własnymi nogami do swojej bramki - napisał Przemysław Langier z portalu "Goal.pl".
W drugiej połowy Federico Gatti popełnił jeszcze większy błąd, strzelając kuriozalnego samobója. Akcję tę znajdziecie TUTAJ.
Adam Kłos23 Sep 2023 · 18:25