Koszmarny początek Polaków w meczu ze Szwecją! Stracony gol w półtorej minuty. "Dzieci we mgle" [WIDEO]

Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 23 cze 2021 | 18:14
Reprezentacja Polski musi wygrać ze Szwecją, aby awansować do 1/8 finału mistrzostw Europy. Zadanie w Sankt Petersburgu błyskawicznie stało się niezwykle trudne. Rywale zdobyli gola już w drugiej minucie spotkania.
Dla "Biało-Czerwonych" dzisiejszy mecz jest starciem o wszystko. Po dobrej grze przeciwko Hiszpanii i cennemu remisowi z Sewilli można było mieć nadzieję na to, że starcie ze Szwecją zakończy się pozytywnie.
Paulo Sousa delegował do gry niemal identyczny skład jak przeciwko "La Roja". Zmiana była tylko jedna - kontuzjowanego Jakuba Modera zastąpił Grzegorz Krychowiak.
Spotkanie przeciwko ekipie ze Skandynawii zaczęło się jednak fatalnie dla naszej drużyny. Zaledwie półtorej minuty zajęło rywalom wyjście na prowadzenie.
Gol padł po serii pomyłek polskich obrońców. Najpierw akcji nie zdołał przerwać Bartosz Bereszyński, po chwili niefortunną interwencję zaliczył Kamil Glik.
To jednak nic w porównaniu do koszmarnego błędu, jaki zaliczył Kamil Jóźwiak. Zawodnik Derby County nie trafił w piłkę, a Emil Forsberg bez problemu wykorzystał prezent.
Zachowanie polskich piłkarzy jest szeroko komentowane na Twitterze. Nie brakuje ostrych opinii ze strony dziennikarzy.
Ostatecznie reprezentacja Polski przegrała ze Szwecją 2:3 i zakończyła swój udział w EURO 2020. Relację z meczu możecie przeczytać TUTAJ.

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 47

23 cze 2021 | 18:19
0
zanim Puchacz dosrodkuje, moja babcia ugotuje.....
0
Nasz wielki Roberto najlepszy napastnik świata niestety nie trafia w pustą bramkę. W meczu z Hiszpanią w sytuacji sam na sam trafia prosto w bramkarza. Dawaj Robert, nasz polski orle, jesteś najlepszy, oby tak dalej!!!!
23 cze 2021 | 18:25
0
Co jak co z całym szacunkiem dla jego osiągnięć to i mnie to juz wkurwia. Lepszej sytuacji w tym meczu może nie byc.
23 cze 2021 | 18:22
Trzeba zajebac klasykiem „w bayernie by trafił”
0
Trzeba zajebac klasykiem - W BAYERNIE BY TRAFIŁ
0
Jóźwiak to powinien się nauczyć trafiać w piłkę.
23 cze 2021 | 18:43
Jozwiak spierdolil druga bramke, jedna ze Slowacja druga dzis
0
Jozwiak spierdolil druga bramke, jedna ze Slowacja druga dzis plus chuja dzis gra, zeby nie potrafic podac czy dosrodkowac celnie? Co druga pilka do niego a ten sie kreci jak tampon w pizdzie i nic z tego nie wynika
23 cze 2021 | 18:36
0
I wez tu trenuj takich mongolow... w kazdym meczu musza cos odjebac, ale co sie dziwic jak wszyscy obroncy graja w druzynach co dostaja oklep co mecz i to kilkoma bramkami to jak tu stworzyc obrone z takich patalachow.
23 cze 2021 | 18:39
Mecz skończył sie 2 minucie.

Zmiany wyniku tutaj juz nie bedzie, co najwyzejsz Szwecja moze jeszcze jedną dorzucić. Nic nie grają FRAJERZY!
0
Mecz skończył sie w 2 minucie.

Zmiany wyniku tutaj juz nie bedzie, co najwyzej Szwecja moze jeszcze jedną dorzucić. Nic nie grają FRAJERZY!
23 cze 2021 | 18:27
0
Jak widzę jak Krychowiak się przewraca o własne nogi to tracę jakąkolwiek wiarę xD
23 cze 2021 | 18:38
0
DAWAĆ TYCH CHORWATÓW!!!
0
Wiedziałem że jak Szpakowski komentuje to przegramy. Ja wyłączyłem głos. Dariusz ma mniej niż 50% skuteczności w trafianiu kto przy piłce. Wisienką na torcie była „piłka do Isaksona”
23 cze 2021 | 18:40
0
Znam opinię człowieka,który zawsze to powtarza,że od kiedy Szpakowski komentuje mecze to reprezentacja nic nie osiągnęła i że to jest jakieś fatum.Chyba zaczynam się z nim zgadzać
23 cze 2021 | 19:04
0
Coś w tym jest. Jak tylko usłyszałem że Szpaku komentuje to, no tak...Pewnie przegramy. Z drugiej strony zawsze byliśmy słabi w piłkę..
23 cze 2021 | 18:51
0
Uwaga 28 wrzutka, może teraz?... Niestety nie dochodzi do nikogo xD i tak w koło Macieju.
23 cze 2021 | 18:42
0
Liczę na cud ale trudno chyba na to liczyć skoro traci się bramkę w 2 minucie meczu i nie strzela się 2 sytuacji praktycznie na pustą bramkę-niestety
BUHAHAAAHHAAAAAAAAAA Lewandowski!!!!!!!
0
0
Mogli sobie męskie spotkanie zrobić tak jak przed Hiszpanią. Patałachy.
0
Polacy do domu
23 cze 2021 | 18:48
0
Przecież nasi nie mają siły biegać. Grają jak pijani. Jakim chujem inne reprezentacje grają u siebie kilka razy, a nasi popierdalają z jednego miasta do drugiego o tysiące kilometrów dalej!!?