Czy to Benny Hill? Nie, to NBA! Komiczna akcja w koszykarskiej elicie, wszyscy się wyłożyli [WIDEO]

Screen Twitter
Minionej nocy doszło do iście kuriozalnej sytuacji na parkietach NBA. W drugiej kwarcie spotkania Golden State Warriors i Caleveland Cavaliers kibice byli świadkami jednej z najbardziej nieprawdopodobnych wymian w tym sezonie.
W nocy z piątku na sobotę Golden State Warriors wygrali z Caleveland Cavaliers. Obrońcy byli słabsi jedynie w ostatniej kwarcie i ostatecznie pokonali rywali 120:114.
Uwagę kibiców zwróciła przede wszystkim akcja z drugiej kwarty. Wówczas to doszło do jednej z najbardziej kuriozalnych wymian w tym sezonie NBA.
Przez bitą minutę żadna ze stron nie potrafiła złożyć składnej akcji. Piłka wypadała zawodnikom z rąk, odbijała się od obręczy. Nie zabrakło też kilku spektakularnych wywrotek i ogólnego chaosu.
Niemniej samo zwycięstwo jest niezwykle ważne dla GSW. Drużyna znajdowała się w kryzysie i przed wczorajszym spotkaniem z Cavaliers miała serię zaledwie dwóch wygranych w pięciu ostatnich meczach.
Obrońcy tytułu zajmują obecnie 6. miejsce w Konferencji Zachodniej. Ich ostatni rywale to 5. siła Wschodu.
Hubert Kowalczyk21 Jan 2023 · 13:26