Kosmiczny rzut w NBA. Jego wygrana może szokować [WIDEO]

Screen/Twitter
W przerwie meczu Oklahomy City Thunder z New Orleans Pelicans w ramach fazy play-off w NBA kibic gospodarzy popisał się kapitalnym trafieniem. Za celny rzut zgarnął on wielkie pieniądze.
Oklahoma City Thunder zaprezentowała się ze znakomitej strony i wygrała sezon zasadniczy NBA w Konferencji Zachodniej. Drużyna ta zanotowała 57 zwycięstw i 25 porażek.
Wysoka dyspozycja Thunder przekłada się także na fazę play-off. W 1/8 finału zespół ten mierzy się z New Orleans Pelicans. Pierwszy mecz z udziałem obu drużyn wygrała Oklahoma wynikiem 94:92.
Nie inaczej było również w spotkaniu rozgrywanym w nocy ze środy na czwartek. Koszykarze Thunder znów stanęli na wysokości zadania i nie dali najmniejszych szans osłabionemu Pelicans 124:92.
W trakcie jednej z przerw tego spotkania rozegrany został specjalny konkurs dla fanów. Kibic Oklahomy City Thunder miał za zadanie trafić do kosza, będąc ustawionym na połowie parkietu.
Piłka wyrzucona przez mężczyznę wylądowała w koszu. Celny rzut kibica nie umknął widzom oraz koszykarzom amerykańskiego zespołu. Osoby obecne na hali zgotowały mu gorącą owację. Wyczyn fana sprawił zaś, że na jego konto trafiła nagroda w wysokości aż 20 tys. dolarów.
Kolejny mecz Oklahoma City Thunder rozegra już 27 kwietnia. Tym razem gospodarzem tego starcia będzie New Orleans Pelicans.
Piotr Sidorowicz 25 Apr · 19:53
Źródło: Twitter