Kuriozalna sytuacja z udziałem Sochana. Tak zachował się po wpadnięciu prosto na kibiców [WIDEO]

Twitter Screen
Podczas poprzedniego spotkania San Antonio Spurs doszło do kuriozalnych scen z udziałem Jeremy’ego Sochana. 20-latek wpadł prosto na kibiców i wdał się z nimi w niespodziewaną interakcję.
Miami Heat pokonało San Antonio Spurs w meczu regularnego sezonu NBA. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 116:104.
W kadrze meczowej "Ostróg" znalazł się Jeremy Sochan. Podczas spotkania 20-latek zaprezentował przeciętną dyspozycję.
Koszykarz spędził na parkiecie prawie 29 minut. W tym czasie zdobył sześć punktów oraz odnotował pięć zbiórek i trzy asysty.
Jeremy Sochan podczas meczu z Miami Heat
Mimo nie najlepszych statystyk, kibice prawdopodobnie zapamiętają występ Sochana. Wszystko za sprawą kuriozalnej sytuacji, która miała miejsce w trzeciej kwarcie.
Wówczas 20-latek próbował złapać piłkę zmierzającą w stronę autu. Ostatecznie sam znalazł się poza placem gry wpadając prosto na kibiców.
Po chwili zauważył, że jeden z fanów ma kubełek z popcornem. Sochan poczęstował się przekąską, a następnie wrócił na parkiet.
Filip Węglicki08 Feb · 08:12
Źródło: Twitter